Współpracujemy z:

WSPR

wytyczne 2010a

główne

8 października  w Starostwie Powiatowym w Cieszynie  odbył się finał programu „4 minuty, które decydują o życiu”. W programie udział brali uczniowie szkół ponadgimnazjalnych  a sam egzamin składał się z części testowej oraz praktycznej. Uczestnicy pisali test a następnie pod okiem Jurorów przystąpili do wykonywania wylosowanych zadań  oraz demonstrowali resuscytację krążeniowo-oddechową. Do finału przystąpiło 14 drużyn szkolnych, co łącznie z jurorami i opiekunami dało ok. 50 uczestników. Patronat honorowy  nad programem objął Poseł na Sejm RP Czesław Gluza. 

W skład Jury jak w poprzednich latach weszli także przedstawiciele Śląskiego Oddziału Joannitów- Asystent Oddziału Paulina Gumpert-Obst oraz nasz ratownik medyczny- Pani Aleksandra Górniak. Zarówno uczestnicy jak i Jurorzy otrzymali dyplomy i podziękowania za czynny udział w programie.

DSC03974

Nie jest łatwo z Wielkanoc Dzień Ratownictwa Medycznego Pomoc ton cym Statut Stacje Słupscy 'Mali Joannici na podium w Wuppertalu! Lidzbark Warmiński Zabezpieczenie medyczne Siedziba Kurs KPP - II Edycja Pisz 21 Finał WOŚP ! Czad Zapraszamy do Star Dadaju! Akcja Prezent pod choink Malbork Wolne miejsca na KPP! Pozycja boczna bezpieczna wiczenia Ratownicze Firestrexen 2013 POKAZY W SZKOŁACH Obóz rehabilitacyjny Giżycko Rowerowi Ratownicy Prezent od Firmy PW Gamet One Way One Life 4 w Mr gowie! gorzewo First Responder Mali Joannici Olsztynek Logo JDP Życzenia Wielkanocne Pierwsza Pomoc AED Pobierz banery Joannitów Podaruj dzieciom chwile radości Uwaga! Zmiana adresu ! Odszedł na wieczn służb gowo Ostróda Kontakt Bartoszyce GODNI NAŚLADOWANIA Krwotok z nosa Wspieramy WOŚP ! Struktura organów JDP VII Zimowe Manewry Grup Ratowniczych Mistrzostwa w KPP Kursy pierwszej pomocy Spotkanie młodzieży w Buckow O JDP Kursy KPP - I Edycja dzynarodowy Dzień Wolontariusza! Orneta Apel o pomoc dla Filipińczyków Contacts Joannici na TE 2012 Tu chodzi o miłoś w Dzi gielowie Wesołych Świ 58 zł dla Cetowego! Zawał serca POSTAW NA SIEBIE - B DŹ AKTYWNY W KAŻDYM WIEKU Zarz Szkolna Służba Medyczna Polityka plików cookies czyli na ratunek topielcowi Federalne zawody JUH w Ratyzbonie! Prezydium Zostań członkiem dla Joannitów Regulamin członkowski 4 minuty Dzierzgoń Kwidzyn które decyduj o życiu I RUNDA ENDURO RACE EXTREME Nowa karetka w JDP Apel o pomoc dla Filipińczyków! Wykaz E-maili JDP Mamy Ratowników ! Wezwanie pomocy Iława Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia wiczenia Komendanta Powiatowego Uwaga! Home Krok Piskiego Stylu 7 dla Cetowego! Ostry dyżur Dodatkowa karetka Polacy na 10 Olimpiadzie PP w Poczdamie

logo UE