Współpracujemy z:

WSPR

wytyczne 2010a

główne

8 października  w Starostwie Powiatowym w Cieszynie  odbył się finał programu „4 minuty, które decydują o życiu”. W programie udział brali uczniowie szkół ponadgimnazjalnych  a sam egzamin składał się z części testowej oraz praktycznej. Uczestnicy pisali test a następnie pod okiem Jurorów przystąpili do wykonywania wylosowanych zadań  oraz demonstrowali resuscytację krążeniowo-oddechową. Do finału przystąpiło 14 drużyn szkolnych, co łącznie z jurorami i opiekunami dało ok. 50 uczestników. Patronat honorowy  nad programem objął Poseł na Sejm RP Czesław Gluza. 

W skład Jury jak w poprzednich latach weszli także przedstawiciele Śląskiego Oddziału Joannitów- Asystent Oddziału Paulina Gumpert-Obst oraz nasz ratownik medyczny- Pani Aleksandra Górniak. Zarówno uczestnicy jak i Jurorzy otrzymali dyplomy i podziękowania za czynny udział w programie.

DSC03974

Kwidzyn Regulamin członkowski POSTAW NA SIEBIE - B DŹ AKTYWNY W KAŻDYM WIEKU Siedziba Iława Stacje Życzenia Wielkanocne Pisz Zarz Contacts Uwaga! Zmiana adresu ! VII Zimowe Manewry Grup Ratowniczych Mistrzostwa w KPP Akcja Prezent pod choink Nie jest łatwo z Wielkanoc Ostróda Bartoszyce Nowa karetka w JDP POKAZY W SZKOŁACH Krwotok z nosa Krok Piskiego Stylu 7 dla Cetowego! Statut Uwaga! Pozycja boczna bezpieczna Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Dodatkowa karetka Mali Joannici które decyduj o życiu gowo Struktura organów JDP Polacy na 10 Olimpiadzie PP w Poczdamie Obóz rehabilitacyjny Polityka plików cookies Ciało obce Zostań członkiem I RUNDA ENDURO RACE EXTREME Odszedł na wieczn służb Lidzbark Warmiński Kursy pierwszej pomocy Pomoc ton cym Rowerowi Ratownicy GODNI NAŚLADOWANIA Olsztynek Szkolna Służba Medyczna 58 zł dla Cetowego! czyli na ratunek topielcowi Podaruj dzieciom chwile radości Apel o pomoc dla Filipińczyków dzynarodowy Dzień Wolontariusza! Zawał serca One Way One Life 4 w Mr gowie! 4 minuty Home Kontakt dla Joannitów Wspieramy WOŚP ! First Responder Wypożyczalnie Sprz tu Rehabilitacyjnego Wizyta w Biurze Głównym Ostry dyżur wiczenia Komendanta Powiatowego Spotkanie młodzieży w Buckow Słupscy 'Mali Joannici na podium w Wuppertalu! Joannici na TE 2012 Tu chodzi o miłoś w Dzi gielowie Giżycko Prezent od Firmy PW Gamet Prezydium Dzień Ratownictwa Medycznego Apel o pomoc dla Filipińczyków! Logo JDP Kursy KPP - I Edycja Federalne zawody JUH w Ratyzbonie! 21 Finał WOŚP ! Zapraszamy do Star Dadaju! Wykaz E-maili JDP Zabezpieczenie medyczne O JDP Pierwsza Pomoc AED Wezwanie pomocy Zbiór darów dla protestuj cych na Majdanie wiczenia Ratownicze Firestrexen 2013 Malbork Kurs KPP - II Edycja Dzierzgoń Zebraliśmy 774

logo UE