Współpracujemy z:

WSPR

wytyczne 2010a

główne

8 października  w Starostwie Powiatowym w Cieszynie  odbył się finał programu „4 minuty, które decydują o życiu”. W programie udział brali uczniowie szkół ponadgimnazjalnych  a sam egzamin składał się z części testowej oraz praktycznej. Uczestnicy pisali test a następnie pod okiem Jurorów przystąpili do wykonywania wylosowanych zadań  oraz demonstrowali resuscytację krążeniowo-oddechową. Do finału przystąpiło 14 drużyn szkolnych, co łącznie z jurorami i opiekunami dało ok. 50 uczestników. Patronat honorowy  nad programem objął Poseł na Sejm RP Czesław Gluza. 

W skład Jury jak w poprzednich latach weszli także przedstawiciele Śląskiego Oddziału Joannitów- Asystent Oddziału Paulina Gumpert-Obst oraz nasz ratownik medyczny- Pani Aleksandra Górniak. Zarówno uczestnicy jak i Jurorzy otrzymali dyplomy i podziękowania za czynny udział w programie.

DSC03974

Statut Wykaz E-maili JDP Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Spotkanie młodzieży w Buckow Wspieramy WOŚP ! Mali Joannici Zarz Zapraszamy do Star Dadaju! Resuscytacja Kr żeniowo - Oddechowa dzynarodowy Dzień Wolontariusza! Apel o pomoc dla Filipińczyków! Contacts Akcja Prezent pod choink POSTAW NA SIEBIE - B DŹ AKTYWNY W KAŻDYM WIEKU 21 Finał WOŚP ! Stacje Regulamin członkowski Giżycko Prezent od Firmy PW Gamet Olsztynek Pomoc ton cym które decyduj o życiu 58 zł dla Cetowego! Odszedł na wieczn służb gorzewo Malbork Prezydium Pierwsza Pomoc AED Wypożyczalnie Sprz tu Rehabilitacyjnego Bartoszyce gowo 4 minuty Kursy KPP - I Edycja Zabezpieczenie medyczne GODNI NAŚLADOWANIA Zawał serca Krok Piskiego Stylu 7 dla Cetowego! Struktura organów JDP Kurs KPP - II Edycja O JDP Kontakt POKAZY W SZKOŁACH Słupscy 'Mali Joannici na podium w Wuppertalu! Zostań członkiem Dzierzgoń Czad Lidzbark Warmiński Uwaga! Zmiana adresu ! Nowa karetka w JDP Wizyta w Biurze Głównym Joannici na TE 2012 Tu chodzi o miłoś w Dzi gielowie Nie jest łatwo z Wielkanoc I RUNDA ENDURO RACE EXTREME Logo JDP wiczenia Ratownicze Firestrexen 2013 Dodatkowa karetka Mistrzostwa w KPP Polityka plików cookies wiczenia Komendanta Powiatowego czyli na ratunek topielcowi Siedziba Wolne miejsca na KPP! dla Joannitów Krwotok z nosa Ostry dyżur One Way One Life 4 w Mr gowie! Obóz rehabilitacyjny Kwidzyn VII Zimowe Manewry Grup Ratowniczych Życzenia Wielkanocne First Responder Home Zbiór darów dla protestuj cych na Majdanie Apel o pomoc dla Filipińczyków Ciało obce Polacy na 10 Olimpiadzie PP w Poczdamie Podaruj dzieciom chwile radości Kursy pierwszej pomocy Rowerowi Ratownicy Pozycja boczna bezpieczna Wezwanie pomocy Szkolna Służba Medyczna Iława Pobierz banery Joannitów

logo UE