Współpracujemy z:

WSPR

wytyczne 2010a

1Czwarta edycja One Way One Life na rzecz poszkodowanego w wypadku motocyklowym Remika Kowala odbyła się na placu przy ulicy Wolności w Mrągowie. Pokazy z zakresu udzielania pierwszej pomocy zaprezentowała grupa ratowników medycznych z mrągowskiego szpitala i Stowarzyszenia Joannici Dzieło Pomocy z Lidzbarka Warmińskiego. Ratownicy pokazali jak prawidłowo wykonać resuscytację krążeniowo-oddechową dorosłych i dzieci. W ich wykonaniu mogliśmy zobaczyć także jak wygląda segregacji poszkodowanych.


Pokaz działania ratowników pola walki zaprezentowali żołnierze z 9. pułku rozpoznawczego w Lidzbarku Warmińskim. Można było zobaczyć jak żołnierze radzą sobie podczas sytuacji zagrożenia życia, jak wygląda ich sprzęt i materiały medyczne będące na wyposażeniu ratowników kierowanych na misje poza granicami kraju.
Autor: Paweł Krasowski

 

Mali Joannici Resuscytacja Kr żeniowo - Oddechowa Federalne zawody JUH w Ratyzbonie! Kwidzyn Pobierz banery Joannitów które decyduj o życiu Zbiór darów dla protestuj cych na Majdanie wiczenia Ratownicze Firestrexen 2013 Zostań członkiem Prezent od Firmy PW Gamet Krwotok z nosa Zabezpieczenie medyczne Dzierzgoń I RUNDA ENDURO RACE EXTREME Kursy pierwszej pomocy Polityka plików cookies Apel o pomoc dla Filipińczyków Statut Wizyta w Biurze Głównym Rowerowi Ratownicy Krok Piskiego Stylu 7 dla Cetowego! GODNI NAŚLADOWANIA Struktura organów JDP 58 zł dla Cetowego! Wezwanie pomocy Spotkanie młodzieży w Buckow POSTAW NA SIEBIE - B DŹ AKTYWNY W KAŻDYM WIEKU Dzień Ratownictwa Medycznego Malbork Wspieramy WOŚP ! Obóz rehabilitacyjny Zarz Kontakt Zapraszamy do Star Dadaju! Zawał serca Polacy na 10 Olimpiadzie PP w Poczdamie First Responder 4 minuty Ostróda Pozycja boczna bezpieczna Wesołych Świ Wykaz E-maili JDP Orneta Dodatkowa karetka Wolne miejsca na KPP! Contacts Szkolna Służba Medyczna Akcja Prezent pod choink Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Uwaga! Iława Odszedł na wieczn służb Ostry dyżur Giżycko POKAZY W SZKOŁACH czyli na ratunek topielcowi Wypożyczalnie Sprz tu Rehabilitacyjnego Lidzbark Warmiński Nowa karetka w JDP Mamy Ratowników ! One Way One Life 4 w Mr gowie! Nie jest łatwo z Wielkanoc Stacje Apel o pomoc dla Filipińczyków! Siedziba Bartoszyce Życzenia Wielkanocne Regulamin członkowski VII Zimowe Manewry Grup Ratowniczych Uwaga! Zmiana adresu ! Joannici na TE 2012 Tu chodzi o miłoś w Dzi gielowie 21 Finał WOŚP ! Ciało obce Pisz wiczenia Komendanta Powiatowego Zebraliśmy 774 gorzewo Kursy KPP - I Edycja Prezydium Słupscy 'Mali Joannici na podium w Wuppertalu! Podaruj dzieciom chwile radości dla Joannitów Logo JDP Czad Mistrzostwa w KPP

logo UE