Współpracujemy z:

WSPR

wytyczne 2010a

417620 280434462089801 1977471371 nW dniach 14-16.03.2014 odbyły się po raz 7 Zimowe Manewry Grup Ratowniczych w Lidzbarku Warmińskim. Grupy Joannitów z całej Polski po raz kolejny spotkały się, aby sprawdzić swoje umiejętności w kategorii Pierwszej Pomocy jak i Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Uczestnicy wzięli udział w konkurencji nocnej, która została zorganizowana wspólnie z Państwową Strażą Pożarną w Lidzbarku Warmińskim oraz w 9 konkurencjach dziennych. Konkurencje odbywały się na terenie miasta Lidzbarka Warmińskiego i Zacisza Leśnego.

 

Przez cały okres trwania zawodów uczestniczy mieli możliwość bliżej się poznać, dobrze bawić a przede wszystkim wspólnie uczyć się ratować ludzkie życie.


Patronat medialny objęła Telewizja Olsztyn i Radio Olsztyn.

 

 

Dziękujemy wszystkim a przede wszystkim organizatorom za pomyślane konkurencje! :)

Życzenia Wielkanocne Kursy KPP - I Edycja Pierwsza Pomoc AED czyli na ratunek topielcowi POKAZY W SZKOŁACH Kursy pierwszej pomocy Kurs KPP - II Edycja GODNI NAŚLADOWANIA Akcja Prezent pod choink Apel o pomoc dla Filipińczyków! Spotkanie młodzieży w Buckow Pozycja boczna bezpieczna Mamy Ratowników ! Siedziba Ciało obce Zebraliśmy 774 Wspieramy WOŚP ! O JDP POSTAW NA SIEBIE - B DŹ AKTYWNY W KAŻDYM WIEKU Dzierzgoń Dodatkowa karetka Krok Piskiego Stylu 7 dla Cetowego! wiczenia Komendanta Powiatowego First Responder One Way One Life 4 w Mr gowie! Resuscytacja Kr żeniowo - Oddechowa wiczenia Ratownicze Firestrexen 2013 gowo Zostań członkiem Zarz Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Bartoszyce Pobierz banery Joannitów Pomoc ton cym Mistrzostwa w KPP 21 Finał WOŚP ! Iława Uwaga! Rowerowi Ratownicy Krwotok z nosa Wizyta w Biurze Głównym dla Joannitów Ostry dyżur Joannici na TE 2012 Tu chodzi o miłoś w Dzi gielowie Statut Wolne miejsca na KPP! które decyduj o życiu Apel o pomoc dla Filipińczyków 4 minuty Contacts Struktura organów JDP Polityka plików cookies gorzewo VII Zimowe Manewry Grup Ratowniczych Uwaga! Zmiana adresu ! Giżycko Słupscy 'Mali Joannici na podium w Wuppertalu! Logo JDP Wykaz E-maili JDP Zabezpieczenie medyczne Orneta Wezwanie pomocy I RUNDA ENDURO RACE EXTREME 58 zł dla Cetowego! Zapraszamy do Star Dadaju! Federalne zawody JUH w Ratyzbonie! Nowa karetka w JDP Kwidzyn Nie jest łatwo z Wielkanoc Ostróda Zbiór darów dla protestuj cych na Majdanie Wesołych Świ Regulamin członkowski Obóz rehabilitacyjny Wypożyczalnie Sprz tu Rehabilitacyjnego Podaruj dzieciom chwile radości Prezydium Lidzbark Warmiński Odszedł na wieczn służb Czad Pisz Malbork Polacy na 10 Olimpiadzie PP w Poczdamie Olsztynek

logo UE