Współpracujemy z:

WSPR

wytyczne 2010a

417620 280434462089801 1977471371 nW dniach 14-16.03.2014 odbyły się po raz 7 Zimowe Manewry Grup Ratowniczych w Lidzbarku Warmińskim. Grupy Joannitów z całej Polski po raz kolejny spotkały się, aby sprawdzić swoje umiejętności w kategorii Pierwszej Pomocy jak i Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Uczestnicy wzięli udział w konkurencji nocnej, która została zorganizowana wspólnie z Państwową Strażą Pożarną w Lidzbarku Warmińskim oraz w 9 konkurencjach dziennych. Konkurencje odbywały się na terenie miasta Lidzbarka Warmińskiego i Zacisza Leśnego.

 

Przez cały okres trwania zawodów uczestniczy mieli możliwość bliżej się poznać, dobrze bawić a przede wszystkim wspólnie uczyć się ratować ludzkie życie.


Patronat medialny objęła Telewizja Olsztyn i Radio Olsztyn.

 

 

Dziękujemy wszystkim a przede wszystkim organizatorom za pomyślane konkurencje! :)

Wspieramy WOŚP ! Czad 58 zł dla Cetowego! Uwaga! wiczenia Komendanta Powiatowego First Responder Spotkanie młodzieży w Buckow Orneta Zbiór darów dla protestuj cych na Majdanie Bartoszyce Odszedł na wieczn służb One Way One Life 4 w Mr gowie! Krwotok z nosa Ostróda Kursy KPP - I Edycja Iława Pisz Joannici na TE 2012 Tu chodzi o miłoś w Dzi gielowie Lidzbark Warmiński Pomoc ton cym Kursy pierwszej pomocy Uwaga! Zmiana adresu ! Akcja Prezent pod choink POKAZY W SZKOŁACH Kurs KPP - II Edycja Wolne miejsca na KPP! Kontakt gorzewo Nowa karetka w JDP Contacts Obóz rehabilitacyjny Wykaz E-maili JDP Mamy Ratowników ! Pozycja boczna bezpieczna Wizyta w Biurze Głównym Mistrzostwa w KPP Słupscy 'Mali Joannici na podium w Wuppertalu! Pierwsza Pomoc AED Zabezpieczenie medyczne Pobierz banery Joannitów Ciało obce Malbork 21 Finał WOŚP ! POSTAW NA SIEBIE - B DŹ AKTYWNY W KAŻDYM WIEKU gowo Logo JDP dla Joannitów Dodatkowa karetka wiczenia Ratownicze Firestrexen 2013 Olsztynek Polityka plików cookies Resuscytacja Kr żeniowo - Oddechowa Stacje Statut Wesołych Świ Apel o pomoc dla Filipińczyków Home Mali Joannici Zebraliśmy 774 Prezent od Firmy PW Gamet Zawał serca Wypożyczalnie Sprz tu Rehabilitacyjnego Nie jest łatwo z Wielkanoc Zostań członkiem O JDP I RUNDA ENDURO RACE EXTREME Struktura organów JDP które decyduj o życiu Dzień Ratownictwa Medycznego Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Polacy na 10 Olimpiadzie PP w Poczdamie Zarz Prezydium GODNI NAŚLADOWANIA Zapraszamy do Star Dadaju! Dzierzgoń Federalne zawody JUH w Ratyzbonie! Kwidzyn Siedziba Szkolna Służba Medyczna dzynarodowy Dzień Wolontariusza! Giżycko Podaruj dzieciom chwile radości Apel o pomoc dla Filipińczyków!

logo UE