Współpracujemy z:

WSPR

wytyczne 2010a

manewry logo

W dniach 27.0-01.03.2015 r. po raz ósmy odbyły się Ogólnopolskie Zimowe Manewry Ratownicze Joannitów w Lidzbarku Warmińskim.

 

 

W tym roku Manewry odbyły się dzięki wsparciu finansowemu Gminy Miejskiej Lidzbark Warmiński. Patronat Honorowy nad Manewrami objął Wojewoda Warmińsko- Mazurski Marian Podziewski. Fundatorami pucharów w tegorocznych Manewrach byli: za I miejsce Poseł na Sejm RP p. Miron Sycz, za II miejsce Starosta Lidzbarski p. Jan Harhaj, za III miejsce Burmistrz Lidzbarka Warmińskiego p. Jacek Wiśniowski.

Zespoły rywalizowały w dwóch kategoriach, pierwszej pomocy i kwalifikowanej pierwszej pomocy. Zmagając się z 7 zadaniami przygotowanymi na terenie miasta i jedną konkurencją nocną, która odbyła się w Parku Leśnym nad rz. Symsarną.

Poniżej przedstawiamy wyniki:

Kategoria pierwszej pomocy:

  • I m-ce JDP Lidzbark Warmiński
  • II m-ce JDP Słupsk
  • III m-ce JDP Bartoszyce

Kategoria kwalifikowanej pierwszej pomocy:

  • I m-ce AGR UMK Bydgoszcz zesp. "Salva Vidas"
  • II m-ce JDP Lidzbark Warmiński
  • III m-ce AGR UMK Bydgoszcz zesp. "Philadelfia"

Zapraszamy do obejrzenia relacji z Manewrów w TVP Olsztyn. http://olsztyn.tvp.pl/19062709/ogolnopolskie-manewry-mlodych-ratownikow

 

DSC 0728

Rowerowi Ratownicy Pisz Wspieramy WOŚP ! Mamy Ratowników ! I RUNDA ENDURO RACE EXTREME Kwidzyn Czad Siedziba dzynarodowy Dzień Wolontariusza! Obóz rehabilitacyjny Nowa karetka w JDP Ostry dyżur Zapraszamy do Star Dadaju! Statut Zabezpieczenie medyczne Nie jest łatwo z Wielkanoc Giżycko Wezwanie pomocy Odszedł na wieczn służb Wizyta w Biurze Głównym Uwaga! Pierwsza Pomoc AED Ciało obce gorzewo Zbiór darów dla protestuj cych na Majdanie Mistrzostwa w KPP Słupscy 'Mali Joannici na podium w Wuppertalu! Bartoszyce Struktura organów JDP Polityka plików cookies Dzień Ratownictwa Medycznego Podaruj dzieciom chwile radości Krok Piskiego Stylu 7 dla Cetowego! Logo JDP Dzierzgoń Zarz O JDP Kursy pierwszej pomocy Wykaz E-maili JDP Prezydium Uwaga! Zmiana adresu ! Wesołych Świ Stacje dla Joannitów Spotkanie młodzieży w Buckow Federalne zawody JUH w Ratyzbonie! 58 zł dla Cetowego! Iława Orneta Prezent od Firmy PW Gamet Kursy KPP - I Edycja gowo Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Pobierz banery Joannitów Home Olsztynek Krwotok z nosa 4 minuty Joannici na TE 2012 Tu chodzi o miłoś w Dzi gielowie Szkolna Służba Medyczna Lidzbark Warmiński Wolne miejsca na KPP! Malbork Ostróda 21 Finał WOŚP ! Apel o pomoc dla Filipińczyków! Zebraliśmy 774 wiczenia Komendanta Powiatowego wiczenia Ratownicze Firestrexen 2013 Akcja Prezent pod choink Mali Joannici VII Zimowe Manewry Grup Ratowniczych które decyduj o życiu Pozycja boczna bezpieczna Kurs KPP - II Edycja GODNI NAŚLADOWANIA czyli na ratunek topielcowi First Responder One Way One Life 4 w Mr gowie! Dodatkowa karetka Kontakt POKAZY W SZKOŁACH Polacy na 10 Olimpiadzie PP w Poczdamie Życzenia Wielkanocne Pomoc ton cym Contacts Zawał serca

logo UE