Współpracujemy z:

WSPR

wytyczne 2010a

manewry logo

W dniach 27.0-01.03.2015 r. po raz ósmy odbyły się Ogólnopolskie Zimowe Manewry Ratownicze Joannitów w Lidzbarku Warmińskim.

 

 

W tym roku Manewry odbyły się dzięki wsparciu finansowemu Gminy Miejskiej Lidzbark Warmiński. Patronat Honorowy nad Manewrami objął Wojewoda Warmińsko- Mazurski Marian Podziewski. Fundatorami pucharów w tegorocznych Manewrach byli: za I miejsce Poseł na Sejm RP p. Miron Sycz, za II miejsce Starosta Lidzbarski p. Jan Harhaj, za III miejsce Burmistrz Lidzbarka Warmińskiego p. Jacek Wiśniowski.

Zespoły rywalizowały w dwóch kategoriach, pierwszej pomocy i kwalifikowanej pierwszej pomocy. Zmagając się z 7 zadaniami przygotowanymi na terenie miasta i jedną konkurencją nocną, która odbyła się w Parku Leśnym nad rz. Symsarną.

Poniżej przedstawiamy wyniki:

Kategoria pierwszej pomocy:

  • I m-ce JDP Lidzbark Warmiński
  • II m-ce JDP Słupsk
  • III m-ce JDP Bartoszyce

Kategoria kwalifikowanej pierwszej pomocy:

  • I m-ce AGR UMK Bydgoszcz zesp. "Salva Vidas"
  • II m-ce JDP Lidzbark Warmiński
  • III m-ce AGR UMK Bydgoszcz zesp. "Philadelfia"

Zapraszamy do obejrzenia relacji z Manewrów w TVP Olsztyn. http://olsztyn.tvp.pl/19062709/ogolnopolskie-manewry-mlodych-ratownikow

 

DSC 0728

Podaruj dzieciom chwile radości dla Joannitów Wezwanie pomocy Uwaga! Zmiana adresu ! Lidzbark Warmiński GODNI NAŚLADOWANIA Orneta Dzień Ratownictwa Medycznego Struktura organów JDP Iława Pisz Regulamin członkowski Kursy pierwszej pomocy First Responder Spotkanie młodzieży w Buckow Mamy Ratowników ! gorzewo Uwaga! Kontakt Stacje Wykaz E-maili JDP Życzenia Wielkanocne Ostróda Giżycko Prezent od Firmy PW Gamet Contacts Joannici na TE 2012 Tu chodzi o miłoś w Dzi gielowie Akcja Prezent pod choink Polacy na 10 Olimpiadzie PP w Poczdamie Odszedł na wieczn służb Apel o pomoc dla Filipińczyków Resuscytacja Kr żeniowo - Oddechowa Bartoszyce Czad 58 zł dla Cetowego! Prezydium Zabezpieczenie medyczne Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Pomoc ton cym Ostry dyżur O JDP 4 minuty Logo JDP które decyduj o życiu Dzierzgoń I RUNDA ENDURO RACE EXTREME Nowa karetka w JDP Wspieramy WOŚP ! Pobierz banery Joannitów Wesołych Świ Zarz Olsztynek Siedziba dzynarodowy Dzień Wolontariusza! Kursy KPP - I Edycja Wizyta w Biurze Głównym One Way One Life 4 w Mr gowie! 21 Finał WOŚP ! Wypożyczalnie Sprz tu Rehabilitacyjnego POSTAW NA SIEBIE - B DŹ AKTYWNY W KAŻDYM WIEKU Krok Piskiego Stylu 7 dla Cetowego! Pozycja boczna bezpieczna czyli na ratunek topielcowi wiczenia Ratownicze Firestrexen 2013 Pierwsza Pomoc AED Słupscy 'Mali Joannici na podium w Wuppertalu! Krwotok z nosa Zawał serca Szkolna Służba Medyczna Zapraszamy do Star Dadaju! Zostań członkiem Statut Kwidzyn VII Zimowe Manewry Grup Ratowniczych Polityka plików cookies wiczenia Komendanta Powiatowego POKAZY W SZKOŁACH Wolne miejsca na KPP! gowo Apel o pomoc dla Filipińczyków! Nie jest łatwo z Wielkanoc Malbork Kurs KPP - II Edycja Federalne zawody JUH w Ratyzbonie! Mistrzostwa w KPP

logo UE