Współpracujemy z:

WSPR

wytyczne 2010a

manewry logo

W dniach 27.0-01.03.2015 r. po raz ósmy odbyły się Ogólnopolskie Zimowe Manewry Ratownicze Joannitów w Lidzbarku Warmińskim.

 

 

W tym roku Manewry odbyły się dzięki wsparciu finansowemu Gminy Miejskiej Lidzbark Warmiński. Patronat Honorowy nad Manewrami objął Wojewoda Warmińsko- Mazurski Marian Podziewski. Fundatorami pucharów w tegorocznych Manewrach byli: za I miejsce Poseł na Sejm RP p. Miron Sycz, za II miejsce Starosta Lidzbarski p. Jan Harhaj, za III miejsce Burmistrz Lidzbarka Warmińskiego p. Jacek Wiśniowski.

Zespoły rywalizowały w dwóch kategoriach, pierwszej pomocy i kwalifikowanej pierwszej pomocy. Zmagając się z 7 zadaniami przygotowanymi na terenie miasta i jedną konkurencją nocną, która odbyła się w Parku Leśnym nad rz. Symsarną.

Poniżej przedstawiamy wyniki:

Kategoria pierwszej pomocy:

  • I m-ce JDP Lidzbark Warmiński
  • II m-ce JDP Słupsk
  • III m-ce JDP Bartoszyce

Kategoria kwalifikowanej pierwszej pomocy:

  • I m-ce AGR UMK Bydgoszcz zesp. "Salva Vidas"
  • II m-ce JDP Lidzbark Warmiński
  • III m-ce AGR UMK Bydgoszcz zesp. "Philadelfia"

Zapraszamy do obejrzenia relacji z Manewrów w TVP Olsztyn. http://olsztyn.tvp.pl/19062709/ogolnopolskie-manewry-mlodych-ratownikow

 

DSC 0728

Wypożyczalnie Sprz tu Rehabilitacyjnego Odszedł na wieczn służb Zebraliśmy 774 Wezwanie pomocy One Way One Life 4 w Mr gowie! Kurs KPP - II Edycja Kwidzyn 4 minuty Contacts Iława Wolne miejsca na KPP! czyli na ratunek topielcowi 21 Finał WOŚP ! Krwotok z nosa Zbiór darów dla protestuj cych na Majdanie Prezent od Firmy PW Gamet Dzień Ratownictwa Medycznego VII Zimowe Manewry Grup Ratowniczych Wesołych Świ Zawał serca Regulamin członkowski 58 zł dla Cetowego! GODNI NAŚLADOWANIA First Responder wiczenia Komendanta Powiatowego POSTAW NA SIEBIE - B DŹ AKTYWNY W KAŻDYM WIEKU Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Nie jest łatwo z Wielkanoc dzynarodowy Dzień Wolontariusza! Krok Piskiego Stylu 7 dla Cetowego! Mamy Ratowników ! Malbork Uwaga! Stacje Ostry dyżur Obóz rehabilitacyjny Pisz Wspieramy WOŚP ! Kursy KPP - I Edycja Statut Zabezpieczenie medyczne Zostań członkiem Wykaz E-maili JDP Struktura organów JDP Polacy na 10 Olimpiadzie PP w Poczdamie Ciało obce Podaruj dzieciom chwile radości Orneta Nowa karetka w JDP Czad Dzierzgoń Pobierz banery Joannitów Joannici na TE 2012 Tu chodzi o miłoś w Dzi gielowie Kontakt wiczenia Ratownicze Firestrexen 2013 Mali Joannici Mistrzostwa w KPP Zapraszamy do Star Dadaju! Home POKAZY W SZKOŁACH Lidzbark Warmiński które decyduj o życiu Akcja Prezent pod choink Rowerowi Ratownicy Ostróda Wizyta w Biurze Głównym Pomoc ton cym Olsztynek Giżycko Zarz gowo Kursy pierwszej pomocy Życzenia Wielkanocne I RUNDA ENDURO RACE EXTREME Apel o pomoc dla Filipińczyków! O JDP Apel o pomoc dla Filipińczyków gorzewo Federalne zawody JUH w Ratyzbonie! dla Joannitów Prezydium Słupscy 'Mali Joannici na podium w Wuppertalu! Polityka plików cookies Spotkanie młodzieży w Buckow Uwaga! Zmiana adresu !

logo UE