Współpracujemy z:

WSPR

wytyczne 2010a

manewry logo

W dniach 27.0-01.03.2015 r. po raz ósmy odbyły się Ogólnopolskie Zimowe Manewry Ratownicze Joannitów w Lidzbarku Warmińskim.

 

 

W tym roku Manewry odbyły się dzięki wsparciu finansowemu Gminy Miejskiej Lidzbark Warmiński. Patronat Honorowy nad Manewrami objął Wojewoda Warmińsko- Mazurski Marian Podziewski. Fundatorami pucharów w tegorocznych Manewrach byli: za I miejsce Poseł na Sejm RP p. Miron Sycz, za II miejsce Starosta Lidzbarski p. Jan Harhaj, za III miejsce Burmistrz Lidzbarka Warmińskiego p. Jacek Wiśniowski.

Zespoły rywalizowały w dwóch kategoriach, pierwszej pomocy i kwalifikowanej pierwszej pomocy. Zmagając się z 7 zadaniami przygotowanymi na terenie miasta i jedną konkurencją nocną, która odbyła się w Parku Leśnym nad rz. Symsarną.

Poniżej przedstawiamy wyniki:

Kategoria pierwszej pomocy:

  • I m-ce JDP Lidzbark Warmiński
  • II m-ce JDP Słupsk
  • III m-ce JDP Bartoszyce

Kategoria kwalifikowanej pierwszej pomocy:

  • I m-ce AGR UMK Bydgoszcz zesp. "Salva Vidas"
  • II m-ce JDP Lidzbark Warmiński
  • III m-ce AGR UMK Bydgoszcz zesp. "Philadelfia"

Zapraszamy do obejrzenia relacji z Manewrów w TVP Olsztyn. http://olsztyn.tvp.pl/19062709/ogolnopolskie-manewry-mlodych-ratownikow

 

DSC 0728

Contacts Prezydium Nowa karetka w JDP Zarz Federalne zawody JUH w Ratyzbonie! Odszedł na wieczn służb Struktura organów JDP wiczenia Komendanta Powiatowego GODNI NAŚLADOWANIA Uwaga! Słupscy 'Mali Joannici na podium w Wuppertalu! Polityka plików cookies Nie jest łatwo z Wielkanoc Szkolna Służba Medyczna Wezwanie pomocy Zbiór darów dla protestuj cych na Majdanie Statut Pisz Bartoszyce Krwotok z nosa Mali Joannici Stacje 21 Finał WOŚP ! Prezent od Firmy PW Gamet Życzenia Wielkanocne Orneta POKAZY W SZKOŁACH Wykaz E-maili JDP Wolne miejsca na KPP! Apel o pomoc dla Filipińczyków! Malbork Podaruj dzieciom chwile radości Zabezpieczenie medyczne Pierwsza Pomoc AED Lidzbark Warmiński First Responder Wesołych Świ Zebraliśmy 774 Mistrzostwa w KPP Rowerowi Ratownicy Zostań członkiem Olsztynek Kurs KPP - II Edycja Apel o pomoc dla Filipińczyków Czad Dzierzgoń Wizyta w Biurze Głównym VII Zimowe Manewry Grup Ratowniczych Pozycja boczna bezpieczna dla Joannitów Uwaga! Zmiana adresu ! Kursy KPP - I Edycja Wypożyczalnie Sprz tu Rehabilitacyjnego Pobierz banery Joannitów Polacy na 10 Olimpiadzie PP w Poczdamie 4 minuty Dodatkowa karetka Kwidzyn Obóz rehabilitacyjny Siedziba Ciało obce czyli na ratunek topielcowi Home One Way One Life 4 w Mr gowie! Resuscytacja Kr żeniowo - Oddechowa Akcja Prezent pod choink Zawał serca Regulamin członkowski gorzewo Kontakt Kursy pierwszej pomocy Ostróda dzynarodowy Dzień Wolontariusza! które decyduj o życiu Joannici na TE 2012 Tu chodzi o miłoś w Dzi gielowie wiczenia Ratownicze Firestrexen 2013 Logo JDP POSTAW NA SIEBIE - B DŹ AKTYWNY W KAŻDYM WIEKU Wspieramy WOŚP ! Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Mamy Ratowników ! Dzień Ratownictwa Medycznego Spotkanie młodzieży w Buckow Iława Giżycko

logo UE