Współpracujemy z:

WSPR

wytyczne 2010a

manewry logo

W dniach 27.0-01.03.2015 r. po raz ósmy odbyły się Ogólnopolskie Zimowe Manewry Ratownicze Joannitów w Lidzbarku Warmińskim.

 

 

W tym roku Manewry odbyły się dzięki wsparciu finansowemu Gminy Miejskiej Lidzbark Warmiński. Patronat Honorowy nad Manewrami objął Wojewoda Warmińsko- Mazurski Marian Podziewski. Fundatorami pucharów w tegorocznych Manewrach byli: za I miejsce Poseł na Sejm RP p. Miron Sycz, za II miejsce Starosta Lidzbarski p. Jan Harhaj, za III miejsce Burmistrz Lidzbarka Warmińskiego p. Jacek Wiśniowski.

Zespoły rywalizowały w dwóch kategoriach, pierwszej pomocy i kwalifikowanej pierwszej pomocy. Zmagając się z 7 zadaniami przygotowanymi na terenie miasta i jedną konkurencją nocną, która odbyła się w Parku Leśnym nad rz. Symsarną.

Poniżej przedstawiamy wyniki:

Kategoria pierwszej pomocy:

  • I m-ce JDP Lidzbark Warmiński
  • II m-ce JDP Słupsk
  • III m-ce JDP Bartoszyce

Kategoria kwalifikowanej pierwszej pomocy:

  • I m-ce AGR UMK Bydgoszcz zesp. "Salva Vidas"
  • II m-ce JDP Lidzbark Warmiński
  • III m-ce AGR UMK Bydgoszcz zesp. "Philadelfia"

Zapraszamy do obejrzenia relacji z Manewrów w TVP Olsztyn. http://olsztyn.tvp.pl/19062709/ogolnopolskie-manewry-mlodych-ratownikow

 

DSC 0728

Logo JDP Joannici na TE 2012 Tu chodzi o miłoś w Dzi gielowie Iława Wizyta w Biurze Głównym Prezydium Kursy pierwszej pomocy Statut Pozycja boczna bezpieczna Dodatkowa karetka Ostry dyżur Apel o pomoc dla Filipińczyków! Zarz 4 minuty Zabezpieczenie medyczne Czad które decyduj o życiu Kontakt Słupscy 'Mali Joannici na podium w Wuppertalu! Mali Joannici Bartoszyce GODNI NAŚLADOWANIA Rowerowi Ratownicy Wykaz E-maili JDP Życzenia Wielkanocne gorzewo Kwidzyn Mamy Ratowników ! dla Joannitów Wolne miejsca na KPP! Dzierzgoń Giżycko wiczenia Ratownicze Firestrexen 2013 wiczenia Komendanta Powiatowego Wezwanie pomocy Podaruj dzieciom chwile radości Pisz Nie jest łatwo z Wielkanoc Orneta Zawał serca First Responder Zbiór darów dla protestuj cych na Majdanie Kurs KPP - II Edycja Wesołych Świ Akcja Prezent pod choink Malbork Pomoc ton cym Kursy KPP - I Edycja Zostań członkiem 21 Finał WOŚP ! gowo VII Zimowe Manewry Grup Ratowniczych Prezent od Firmy PW Gamet O JDP Apel o pomoc dla Filipińczyków Obóz rehabilitacyjny Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Wspieramy WOŚP ! Szkolna Służba Medyczna Polityka plików cookies 58 zł dla Cetowego! Lidzbark Warmiński Zapraszamy do Star Dadaju! Odszedł na wieczn służb Pobierz banery Joannitów I RUNDA ENDURO RACE EXTREME Krok Piskiego Stylu 7 dla Cetowego! Home Pierwsza Pomoc AED czyli na ratunek topielcowi Regulamin członkowski Federalne zawody JUH w Ratyzbonie! dzynarodowy Dzień Wolontariusza! Zebraliśmy 774 Spotkanie młodzieży w Buckow POKAZY W SZKOŁACH Uwaga! Contacts Ostróda Ciało obce Nowa karetka w JDP Mistrzostwa w KPP Dzień Ratownictwa Medycznego Siedziba Krwotok z nosa Olsztynek Resuscytacja Kr żeniowo - Oddechowa Polacy na 10 Olimpiadzie PP w Poczdamie

logo UE