Współpracujemy z:

WSPR

wytyczne 2010a

manewry logo

W dniach 27.0-01.03.2015 r. po raz ósmy odbyły się Ogólnopolskie Zimowe Manewry Ratownicze Joannitów w Lidzbarku Warmińskim.

 

 

W tym roku Manewry odbyły się dzięki wsparciu finansowemu Gminy Miejskiej Lidzbark Warmiński. Patronat Honorowy nad Manewrami objął Wojewoda Warmińsko- Mazurski Marian Podziewski. Fundatorami pucharów w tegorocznych Manewrach byli: za I miejsce Poseł na Sejm RP p. Miron Sycz, za II miejsce Starosta Lidzbarski p. Jan Harhaj, za III miejsce Burmistrz Lidzbarka Warmińskiego p. Jacek Wiśniowski.

Zespoły rywalizowały w dwóch kategoriach, pierwszej pomocy i kwalifikowanej pierwszej pomocy. Zmagając się z 7 zadaniami przygotowanymi na terenie miasta i jedną konkurencją nocną, która odbyła się w Parku Leśnym nad rz. Symsarną.

Poniżej przedstawiamy wyniki:

Kategoria pierwszej pomocy:

  • I m-ce JDP Lidzbark Warmiński
  • II m-ce JDP Słupsk
  • III m-ce JDP Bartoszyce

Kategoria kwalifikowanej pierwszej pomocy:

  • I m-ce AGR UMK Bydgoszcz zesp. "Salva Vidas"
  • II m-ce JDP Lidzbark Warmiński
  • III m-ce AGR UMK Bydgoszcz zesp. "Philadelfia"

Zapraszamy do obejrzenia relacji z Manewrów w TVP Olsztyn. http://olsztyn.tvp.pl/19062709/ogolnopolskie-manewry-mlodych-ratownikow

 

DSC 0728

VII Zimowe Manewry Grup Ratowniczych gorzewo Pierwsza Pomoc AED Kwidzyn Kursy pierwszej pomocy Podaruj dzieciom chwile radości wiczenia Komendanta Powiatowego Prezent od Firmy PW Gamet Apel o pomoc dla Filipińczyków dzynarodowy Dzień Wolontariusza! Zapraszamy do Star Dadaju! Krwotok z nosa Ciało obce 4 minuty Pozycja boczna bezpieczna Nie jest łatwo z Wielkanoc GODNI NAŚLADOWANIA Odszedł na wieczn służb Szkolna Służba Medyczna Dodatkowa karetka Regulamin członkowski Resuscytacja Kr żeniowo - Oddechowa Stacje Pobierz banery Joannitów Iława dla Joannitów wiczenia Ratownicze Firestrexen 2013 Mali Joannici Obóz rehabilitacyjny Siedziba czyli na ratunek topielcowi Olsztynek Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia I RUNDA ENDURO RACE EXTREME Zebraliśmy 774 Bartoszyce Uwaga! Zmiana adresu ! Spotkanie młodzieży w Buckow Statut Akcja Prezent pod choink Contacts Wspieramy WOŚP ! Lidzbark Warmiński Zarz Zabezpieczenie medyczne Krok Piskiego Stylu 7 dla Cetowego! Kursy KPP - I Edycja Czad Wolne miejsca na KPP! Federalne zawody JUH w Ratyzbonie! Wesołych Świ O JDP Kontakt Wizyta w Biurze Głównym Struktura organów JDP Orneta Malbork Zbiór darów dla protestuj cych na Majdanie POSTAW NA SIEBIE - B DŹ AKTYWNY W KAŻDYM WIEKU Pisz Ostry dyżur Mistrzostwa w KPP Logo JDP Prezydium Polityka plików cookies Słupscy 'Mali Joannici na podium w Wuppertalu! 58 zł dla Cetowego! One Way One Life 4 w Mr gowie! Giżycko 21 Finał WOŚP ! POKAZY W SZKOŁACH Dzień Ratownictwa Medycznego które decyduj o życiu Kurs KPP - II Edycja Zawał serca Apel o pomoc dla Filipińczyków! Rowerowi Ratownicy Polacy na 10 Olimpiadzie PP w Poczdamie Dzierzgoń Mamy Ratowników ! First Responder Wezwanie pomocy Uwaga! Pomoc ton cym Życzenia Wielkanocne gowo Zostań członkiem Joannici na TE 2012

logo UE