Współpracujemy z:

WSPR

wytyczne 2010a

Serdecznie zapraszamy do udziału w Ogólnopolskich Mistrzostwach w Ratownictwie w Ramach Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy – Barczewo 2015. Mistrzostwa odbędą się w dniach 5-7.06.2015 na terenie gminy Barczewo.

loga

 

 

Baza noclegowa ulokowana będzie w miejscowości Dadaj, w przepięknie ulokowanym ośrodku Star Dadaj – Leśna Przygoda.  http://www.lesnaprzygoda.com.pl/

Koszt uczestnictwa wynosi 150zł/os, maksymalna dopuszczalna liczba osób w zespole – 4.

Koszt uczestnictwa osoby towarzyszącej wynosi 250 zł/os.

W załączniku:

Harmonogram zawodów oraz pozostałe informacje zostaną udostępnione w późniejszym terminie.

Proszę dokładnie zapoznać się z dokumentami oraz w przypadku chęci wzięcia udziału w zawodach przysłać zgłoszenia ekipy do 31.03.2015.

Wszelkie pytania, problemy i niejasności proszę kierować do Łukasza Mysakowskiego; email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel. 502 354 286

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

logo UE

Apel o pomoc dla Filipińczyków! Logo JDP Rowerowi Ratownicy GODNI NAŚLADOWANIA Spotkanie młodzieży w Buckow POSTAW NA SIEBIE - B DŹ AKTYWNY W KAŻDYM WIEKU gowo Zostań członkiem Wizyta w Biurze Głównym Krwotok z nosa Dzień Ratownictwa Medycznego Prezent od Firmy PW Gamet Zbiór darów dla protestuj cych na Majdanie Pomoc ton cym Regulamin członkowski 4 minuty Apel o pomoc dla Filipińczyków Joannici na TE 2012 Tu chodzi o miłoś w Dzi gielowie Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Pierwsza Pomoc AED Polityka plików cookies Zebraliśmy 774 Lidzbark Warmiński czyli na ratunek topielcowi Federalne zawody JUH w Ratyzbonie! Ostry dyżur Siedziba gorzewo które decyduj o życiu Struktura organów JDP Wykaz E-maili JDP Olsztynek Słupscy 'Mali Joannici na podium w Wuppertalu! Stacje Szkolna Służba Medyczna VII Zimowe Manewry Grup Ratowniczych Kursy pierwszej pomocy Zapraszamy do Star Dadaju! Wezwanie pomocy Ostróda Prezydium Czad Contacts POKAZY W SZKOŁACH Nie jest łatwo z Wielkanoc Uwaga! Zmiana adresu ! Akcja Prezent pod choink Ciało obce wiczenia Ratownicze Firestrexen 2013 Dodatkowa karetka Resuscytacja Kr żeniowo - Oddechowa Odszedł na wieczn służb Dzierzgoń Nowa karetka w JDP Mali Joannici dla Joannitów Pobierz banery Joannitów Uwaga! Bartoszyce Polacy na 10 Olimpiadzie PP w Poczdamie Statut Życzenia Wielkanocne 21 Finał WOŚP ! Kwidzyn Zarz One Way One Life 4 w Mr gowie! Wspieramy WOŚP ! Mistrzostwa w KPP Giżycko Wypożyczalnie Sprz tu Rehabilitacyjnego Wolne miejsca na KPP! Kurs KPP - II Edycja Mamy Ratowników ! I RUNDA ENDURO RACE EXTREME Podaruj dzieciom chwile radości Kontakt Zawał serca Krok Piskiego Stylu 7 dla Cetowego! Kursy KPP - I Edycja Pisz First Responder Iława Pozycja boczna bezpieczna dzynarodowy Dzień Wolontariusza!