Współpracujemy z:

WSPR

wytyczne 2010a

WP 20160911 002W dniach 9-11 września w Buckow koło Berlina odbyło się spotkanie młodzieży joannickiej. Uczestniczyło w nim 15 osób - po 5 delegatów z Johanniter, Joannici i MALTESA.

W piątek, po przyjeździe i zakwaterowaniu, spotkaliśmy się wszyscy na placu przed ośrodkiem. Tego dnia organizatorzy przedsięwzięcia postawili głównie na wzajemne poznanie, dlatego zaczęliśmy od gier i zabaw integracyjnych. Po kilku godzinach, gdy zaczął nam już doskwierać chłód przenieśliśmy się do środka, aby tam dalej kontynuować wieczorne rozmowy.

W sobotę, od razu po śniadaniu, wyruszyliśmy na warsztaty, który był pretekstem do wymieszania się grup w jakich przyjechaliśmy. Nawet bariery językowe nam nie przeszkadzały i bardzo dobrze się dogadywaliśmy. Zaplanowano dla nas dużo atrakcji m.in. wyjazd nad jezioro gdzie można było popływać łódkami lub samemu, poopalać się i poodpoczywać nad wodą. Dzień był pełen wrażeń, a mimo to siedzieliśmy do późna, żeby spędzić ze sobą jak najwięcej czasu.WP 20160911 006

W niedzielę niestety nadszedł czas pożegnań, ale zanim to nastąpiło odbyło się wspólne nabożeństwo. Przed samym wyjazdem zrobiliśmy jeszcze kilka pamiątkowych zdjęć.

Weekend był pełen wrażeń i nowych znajomości. Każdy z nas wracał z ogromnym uśmiechem na twarzy oraz nadzieją, że to nie ostatnie takie spotkanie.

Czad POSTAW NA SIEBIE - B DŹ AKTYWNY W KAŻDYM WIEKU Federalne zawody JUH w Ratyzbonie! Wezwanie pomocy Obóz rehabilitacyjny Siedziba Pozycja boczna bezpieczna Zebraliśmy 774 Zostań członkiem Krwotok z nosa Regulamin członkowski Wolne miejsca na KPP! Joannici na TE 2012 Tu chodzi o miłoś w Dzi gielowie VII Zimowe Manewry Grup Ratowniczych Kurs KPP - II Edycja Polacy na 10 Olimpiadzie PP w Poczdamie Uwaga! Zmiana adresu ! Akcja Prezent pod choink Mistrzostwa w KPP Pisz Kwidzyn POKAZY W SZKOŁACH Wykaz E-maili JDP gorzewo Zapraszamy do Star Dadaju! Giżycko Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Struktura organów JDP Nie jest łatwo z Wielkanoc Prezent od Firmy PW Gamet Dzierzgoń Spotkanie młodzieży w Buckow Ostry dyżur czyli na ratunek topielcowi Ciało obce Apel o pomoc dla Filipińczyków Resuscytacja Kr żeniowo - Oddechowa gowo Prezydium GODNI NAŚLADOWANIA Iława I RUNDA ENDURO RACE EXTREME Wesołych Świ Home Pobierz banery Joannitów Wspieramy WOŚP ! Podaruj dzieciom chwile radości Uwaga! Polityka plików cookies Krok Piskiego Stylu 7 dla Cetowego! wiczenia Komendanta Powiatowego 4 minuty Wypożyczalnie Sprz tu Rehabilitacyjnego Kursy KPP - I Edycja One Way One Life 4 w Mr gowie! Odszedł na wieczn służb 21 Finał WOŚP ! Malbork wiczenia Ratownicze Firestrexen 2013 Zbiór darów dla protestuj cych na Majdanie Słupscy 'Mali Joannici na podium w Wuppertalu! Zarz O JDP Dodatkowa karetka Nowa karetka w JDP Szkolna Służba Medyczna 58 zł dla Cetowego! dla Joannitów Życzenia Wielkanocne które decyduj o życiu Kontakt Olsztynek Wizyta w Biurze Głównym Kursy pierwszej pomocy Apel o pomoc dla Filipińczyków! Pomoc ton cym Rowerowi Ratownicy Bartoszyce dzynarodowy Dzień Wolontariusza! Pierwsza Pomoc AED Lidzbark Warmiński Ostróda Zabezpieczenie medyczne Mali Joannici

logo UE