Współpracujemy z:

WSPR

wytyczne 2010a

WP 20160911 002W dniach 9-11 września w Buckow koło Berlina odbyło się spotkanie młodzieży joannickiej. Uczestniczyło w nim 15 osób - po 5 delegatów z Johanniter, Joannici i MALTESA.

W piątek, po przyjeździe i zakwaterowaniu, spotkaliśmy się wszyscy na placu przed ośrodkiem. Tego dnia organizatorzy przedsięwzięcia postawili głównie na wzajemne poznanie, dlatego zaczęliśmy od gier i zabaw integracyjnych. Po kilku godzinach, gdy zaczął nam już doskwierać chłód przenieśliśmy się do środka, aby tam dalej kontynuować wieczorne rozmowy.

W sobotę, od razu po śniadaniu, wyruszyliśmy na warsztaty, który był pretekstem do wymieszania się grup w jakich przyjechaliśmy. Nawet bariery językowe nam nie przeszkadzały i bardzo dobrze się dogadywaliśmy. Zaplanowano dla nas dużo atrakcji m.in. wyjazd nad jezioro gdzie można było popływać łódkami lub samemu, poopalać się i poodpoczywać nad wodą. Dzień był pełen wrażeń, a mimo to siedzieliśmy do późna, żeby spędzić ze sobą jak najwięcej czasu.WP 20160911 006

W niedzielę niestety nadszedł czas pożegnań, ale zanim to nastąpiło odbyło się wspólne nabożeństwo. Przed samym wyjazdem zrobiliśmy jeszcze kilka pamiątkowych zdjęć.

Weekend był pełen wrażeń i nowych znajomości. Każdy z nas wracał z ogromnym uśmiechem na twarzy oraz nadzieją, że to nie ostatnie takie spotkanie.

Zostań członkiem Kursy KPP - I Edycja wiczenia Ratownicze Firestrexen 2013 Apel o pomoc dla Filipińczyków Kontakt Orneta Apel o pomoc dla Filipińczyków! Pisz Spotkanie młodzieży w Buckow Federalne zawody JUH w Ratyzbonie! Zarz Pozycja boczna bezpieczna Życzenia Wielkanocne Dodatkowa karetka First Responder Logo JDP Pomoc ton cym Resuscytacja Kr żeniowo - Oddechowa Ostróda Nie jest łatwo z Wielkanoc gorzewo Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Mali Joannici Uwaga! Czad Siedziba 21 Finał WOŚP ! Polacy na 10 Olimpiadzie PP w Poczdamie Rowerowi Ratownicy które decyduj o życiu Zabezpieczenie medyczne Wypożyczalnie Sprz tu Rehabilitacyjnego Krok Piskiego Stylu 7 dla Cetowego! Kursy pierwszej pomocy Polityka plików cookies Statut Wizyta w Biurze Głównym Pobierz banery Joannitów Struktura organów JDP Wesołych Świ Zawał serca Ostry dyżur Uwaga! Zmiana adresu ! I RUNDA ENDURO RACE EXTREME Kwidzyn Obóz rehabilitacyjny Regulamin członkowski Mistrzostwa w KPP Prezent od Firmy PW Gamet Iława Lidzbark Warmiński GODNI NAŚLADOWANIA Akcja Prezent pod choink Giżycko Zebraliśmy 774 Kurs KPP - II Edycja Bartoszyce Wspieramy WOŚP ! Dzierzgoń POSTAW NA SIEBIE - B DŹ AKTYWNY W KAŻDYM WIEKU 58 zł dla Cetowego! POKAZY W SZKOŁACH dla Joannitów Słupscy 'Mali Joannici na podium w Wuppertalu! Wykaz E-maili JDP VII Zimowe Manewry Grup Ratowniczych Home Pierwsza Pomoc AED Joannici na TE 2012 Tu chodzi o miłoś w Dzi gielowie gowo Szkolna Służba Medyczna Odszedł na wieczn służb Contacts Olsztynek dzynarodowy Dzień Wolontariusza! Wolne miejsca na KPP! Podaruj dzieciom chwile radości czyli na ratunek topielcowi Wezwanie pomocy Dzień Ratownictwa Medycznego Zbiór darów dla protestuj cych na Majdanie Prezydium O JDP wiczenia Komendanta Powiatowego One Way One Life 4 w Mr

logo UE