Współpracujemy z:

WSPR

wytyczne 2010a

WP 20160911 002W dniach 9-11 września w Buckow koło Berlina odbyło się spotkanie młodzieży joannickiej. Uczestniczyło w nim 15 osób - po 5 delegatów z Johanniter, Joannici i MALTESA.

W piątek, po przyjeździe i zakwaterowaniu, spotkaliśmy się wszyscy na placu przed ośrodkiem. Tego dnia organizatorzy przedsięwzięcia postawili głównie na wzajemne poznanie, dlatego zaczęliśmy od gier i zabaw integracyjnych. Po kilku godzinach, gdy zaczął nam już doskwierać chłód przenieśliśmy się do środka, aby tam dalej kontynuować wieczorne rozmowy.

W sobotę, od razu po śniadaniu, wyruszyliśmy na warsztaty, który był pretekstem do wymieszania się grup w jakich przyjechaliśmy. Nawet bariery językowe nam nie przeszkadzały i bardzo dobrze się dogadywaliśmy. Zaplanowano dla nas dużo atrakcji m.in. wyjazd nad jezioro gdzie można było popływać łódkami lub samemu, poopalać się i poodpoczywać nad wodą. Dzień był pełen wrażeń, a mimo to siedzieliśmy do późna, żeby spędzić ze sobą jak najwięcej czasu.WP 20160911 006

W niedzielę niestety nadszedł czas pożegnań, ale zanim to nastąpiło odbyło się wspólne nabożeństwo. Przed samym wyjazdem zrobiliśmy jeszcze kilka pamiątkowych zdjęć.

Weekend był pełen wrażeń i nowych znajomości. Każdy z nas wracał z ogromnym uśmiechem na twarzy oraz nadzieją, że to nie ostatnie takie spotkanie.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

logo UE

Olsztynek Federalne zawody JUH w Ratyzbonie! Logo JDP One Way One Life 4 w Mr gowie! Ciało obce Wspieramy WOŚP ! Ostróda Kontakt dzynarodowy Dzień Wolontariusza! First Responder Mamy Ratowników ! Zebraliśmy 774 Nowa karetka w JDP Słupscy 'Mali Joannici na podium w Wuppertalu! Orneta Zabezpieczenie medyczne Ostry dyżur Pierwsza Pomoc AED POSTAW NA SIEBIE - B DŹ AKTYWNY W KAŻDYM WIEKU Kursy pierwszej pomocy Kwidzyn Giżycko Prezent od Firmy PW Gamet Malbork Zapraszamy do Star Dadaju! Akcja Prezent pod choink czyli na ratunek topielcowi Zawał serca Lidzbark Warmiński Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Struktura organów JDP Resuscytacja Kr żeniowo - Oddechowa wiczenia Komendanta Powiatowego Wesołych Świ Apel o pomoc dla Filipińczyków Zostań członkiem Home Bartoszyce Krwotok z nosa GODNI NAŚLADOWANIA Rowerowi Ratownicy Wezwanie pomocy Wykaz E-maili JDP Dodatkowa karetka Uwaga! Zmiana adresu ! Kurs KPP - II Edycja Kursy KPP - I Edycja Wizyta w Biurze Głównym Stacje Pomoc ton cym Mali Joannici Polacy na 10 Olimpiadzie PP w Poczdamie Statut Dzierzgoń Iława Obóz rehabilitacyjny VII Zimowe Manewry Grup Ratowniczych 21 Finał WOŚP ! wiczenia Ratownicze Firestrexen 2013 Wypożyczalnie Sprz tu Rehabilitacyjnego Pobierz banery Joannitów Mistrzostwa w KPP Nie jest łatwo z Wielkanoc Zarz Wolne miejsca na KPP! Czad Uwaga! 4 minuty które decyduj o życiu Pozycja boczna bezpieczna 58 zł dla Cetowego! Krok Piskiego Stylu 7 dla Cetowego! POKAZY W SZKOŁACH O JDP Regulamin członkowski Apel o pomoc dla Filipińczyków! Dzień Ratownictwa Medycznego Spotkanie młodzieży w Buckow Polityka plików cookies Prezydium Życzenia Wielkanocne Szkolna Służba Medyczna gowo Odszedł na wieczn służb Zbiór darów dla protestuj cych na Majdanie gorzewo dla Joannitów