Współpracujemy z:

WSPR

wytyczne 2010a

WP 20160911 002W dniach 9-11 września w Buckow koło Berlina odbyło się spotkanie młodzieży joannickiej. Uczestniczyło w nim 15 osób - po 5 delegatów z Johanniter, Joannici i MALTESA.

W piątek, po przyjeździe i zakwaterowaniu, spotkaliśmy się wszyscy na placu przed ośrodkiem. Tego dnia organizatorzy przedsięwzięcia postawili głównie na wzajemne poznanie, dlatego zaczęliśmy od gier i zabaw integracyjnych. Po kilku godzinach, gdy zaczął nam już doskwierać chłód przenieśliśmy się do środka, aby tam dalej kontynuować wieczorne rozmowy.

W sobotę, od razu po śniadaniu, wyruszyliśmy na warsztaty, który był pretekstem do wymieszania się grup w jakich przyjechaliśmy. Nawet bariery językowe nam nie przeszkadzały i bardzo dobrze się dogadywaliśmy. Zaplanowano dla nas dużo atrakcji m.in. wyjazd nad jezioro gdzie można było popływać łódkami lub samemu, poopalać się i poodpoczywać nad wodą. Dzień był pełen wrażeń, a mimo to siedzieliśmy do późna, żeby spędzić ze sobą jak najwięcej czasu.WP 20160911 006

W niedzielę niestety nadszedł czas pożegnań, ale zanim to nastąpiło odbyło się wspólne nabożeństwo. Przed samym wyjazdem zrobiliśmy jeszcze kilka pamiątkowych zdjęć.

Weekend był pełen wrażeń i nowych znajomości. Każdy z nas wracał z ogromnym uśmiechem na twarzy oraz nadzieją, że to nie ostatnie takie spotkanie.

Pomoc ton cym Wesołych Świ gowo Polityka plików cookies Orneta wiczenia Komendanta Powiatowego Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Życzenia Wielkanocne Uwaga! 4 minuty Pierwsza Pomoc AED Krok Piskiego Stylu 7 dla Cetowego! Wolne miejsca na KPP! Obóz rehabilitacyjny Zarz Kursy pierwszej pomocy One Way One Life 4 w Mr gowie! POKAZY W SZKOŁACH Dzień Ratownictwa Medycznego 21 Finał WOŚP ! Dodatkowa karetka Joannici na TE 2012 Tu chodzi o miłoś w Dzi gielowie Siedziba Struktura organów JDP gorzewo Prezydium Zabezpieczenie medyczne wiczenia Ratownicze Firestrexen 2013 Czad Wezwanie pomocy Ostry dyżur Ciało obce czyli na ratunek topielcowi Zapraszamy do Star Dadaju! O JDP Kwidzyn Wizyta w Biurze Głównym Mistrzostwa w KPP Rowerowi Ratownicy Wspieramy WOŚP ! Logo JDP Spotkanie młodzieży w Buckow dla Joannitów Regulamin członkowski Contacts Prezent od Firmy PW Gamet Giżycko Ostróda Lidzbark Warmiński Stacje Resuscytacja Kr żeniowo - Oddechowa Nie jest łatwo z Wielkanoc Statut First Responder Krwotok z nosa Polacy na 10 Olimpiadzie PP w Poczdamie Iława Kurs KPP - II Edycja VII Zimowe Manewry Grup Ratowniczych Mali Joannici Odszedł na wieczn służb Wykaz E-maili JDP Olsztynek Szkolna Służba Medyczna Uwaga! Zmiana adresu ! Zostań członkiem Zebraliśmy 774 Pobierz banery Joannitów dzynarodowy Dzień Wolontariusza! Zawał serca Home Kursy KPP - I Edycja Federalne zawody JUH w Ratyzbonie! Pozycja boczna bezpieczna Apel o pomoc dla Filipińczyków! Apel o pomoc dla Filipińczyków Zbiór darów dla protestuj cych na Majdanie 58 zł dla Cetowego! Kontakt Pisz Podaruj dzieciom chwile radości Malbork GODNI NAŚLADOWANIA I RUNDA ENDURO RACE EXTREME Bartoszyce Dzierzgoń Akcja Prezent pod choink Słupscy 'Mali Joannici

logo UE