Współpracujemy z:

WSPR

wytyczne 2010a

WP 20160911 002W dniach 9-11 września w Buckow koło Berlina odbyło się spotkanie młodzieży joannickiej. Uczestniczyło w nim 15 osób - po 5 delegatów z Johanniter, Joannici i MALTESA.

W piątek, po przyjeździe i zakwaterowaniu, spotkaliśmy się wszyscy na placu przed ośrodkiem. Tego dnia organizatorzy przedsięwzięcia postawili głównie na wzajemne poznanie, dlatego zaczęliśmy od gier i zabaw integracyjnych. Po kilku godzinach, gdy zaczął nam już doskwierać chłód przenieśliśmy się do środka, aby tam dalej kontynuować wieczorne rozmowy.

W sobotę, od razu po śniadaniu, wyruszyliśmy na warsztaty, który był pretekstem do wymieszania się grup w jakich przyjechaliśmy. Nawet bariery językowe nam nie przeszkadzały i bardzo dobrze się dogadywaliśmy. Zaplanowano dla nas dużo atrakcji m.in. wyjazd nad jezioro gdzie można było popływać łódkami lub samemu, poopalać się i poodpoczywać nad wodą. Dzień był pełen wrażeń, a mimo to siedzieliśmy do późna, żeby spędzić ze sobą jak najwięcej czasu.WP 20160911 006

W niedzielę niestety nadszedł czas pożegnań, ale zanim to nastąpiło odbyło się wspólne nabożeństwo. Przed samym wyjazdem zrobiliśmy jeszcze kilka pamiątkowych zdjęć.

Weekend był pełen wrażeń i nowych znajomości. Każdy z nas wracał z ogromnym uśmiechem na twarzy oraz nadzieją, że to nie ostatnie takie spotkanie.

Zabezpieczenie medyczne Polacy na 10 Olimpiadzie PP w Poczdamie Zebraliśmy 774 Regulamin członkowski Polityka plików cookies Pisz 21 Finał WOŚP ! Nowa karetka w JDP Uwaga! gowo 4 minuty gorzewo Zarz Orneta dzynarodowy Dzień Wolontariusza! Contacts O JDP które decyduj o życiu Rowerowi Ratownicy Giżycko Pierwsza Pomoc AED wiczenia Komendanta Powiatowego Wykaz E-maili JDP One Way One Life 4 w Mr gowie! Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia GODNI NAŚLADOWANIA Kurs KPP - II Edycja Akcja Prezent pod choink First Responder Wesołych Świ Nie jest łatwo z Wielkanoc dla Joannitów Mamy Ratowników ! Mistrzostwa w KPP Stacje Bartoszyce czyli na ratunek topielcowi Wypożyczalnie Sprz tu Rehabilitacyjnego Home Słupscy 'Mali Joannici na podium w Wuppertalu! Odszedł na wieczn służb Krwotok z nosa Statut Ostróda Logo JDP Federalne zawody JUH w Ratyzbonie! Mali Joannici Iława POSTAW NA SIEBIE - B DŹ AKTYWNY W KAŻDYM WIEKU Zapraszamy do Star Dadaju! Krok Piskiego Stylu 7 dla Cetowego! Malbork Siedziba Ciało obce Dzierzgoń Zostań członkiem I RUNDA ENDURO RACE EXTREME Szkolna Służba Medyczna VII Zimowe Manewry Grup Ratowniczych Czad Resuscytacja Kr żeniowo - Oddechowa Podaruj dzieciom chwile radości Apel o pomoc dla Filipińczyków Wolne miejsca na KPP! Struktura organów JDP Lidzbark Warmiński Wizyta w Biurze Głównym Kontakt POKAZY W SZKOŁACH 58 zł dla Cetowego! Życzenia Wielkanocne Spotkanie młodzieży w Buckow Pozycja boczna bezpieczna Joannici na TE 2012 Tu chodzi o miłoś w Dzi gielowie Prezent od Firmy PW Gamet Dodatkowa karetka Zbiór darów dla protestuj cych na Majdanie Olsztynek Wezwanie pomocy Kursy KPP - I Edycja Wspieramy WOŚP ! Uwaga! Zmiana adresu ! Kwidzyn Zawał serca Prezydium Pomoc ton

logo UE