Współpracujemy z:

WSPR

wytyczne 2010a

WP 20160911 002W dniach 9-11 września w Buckow koło Berlina odbyło się spotkanie młodzieży joannickiej. Uczestniczyło w nim 15 osób - po 5 delegatów z Johanniter, Joannici i MALTESA.

W piątek, po przyjeździe i zakwaterowaniu, spotkaliśmy się wszyscy na placu przed ośrodkiem. Tego dnia organizatorzy przedsięwzięcia postawili głównie na wzajemne poznanie, dlatego zaczęliśmy od gier i zabaw integracyjnych. Po kilku godzinach, gdy zaczął nam już doskwierać chłód przenieśliśmy się do środka, aby tam dalej kontynuować wieczorne rozmowy.

W sobotę, od razu po śniadaniu, wyruszyliśmy na warsztaty, który był pretekstem do wymieszania się grup w jakich przyjechaliśmy. Nawet bariery językowe nam nie przeszkadzały i bardzo dobrze się dogadywaliśmy. Zaplanowano dla nas dużo atrakcji m.in. wyjazd nad jezioro gdzie można było popływać łódkami lub samemu, poopalać się i poodpoczywać nad wodą. Dzień był pełen wrażeń, a mimo to siedzieliśmy do późna, żeby spędzić ze sobą jak najwięcej czasu.WP 20160911 006

W niedzielę niestety nadszedł czas pożegnań, ale zanim to nastąpiło odbyło się wspólne nabożeństwo. Przed samym wyjazdem zrobiliśmy jeszcze kilka pamiątkowych zdjęć.

Weekend był pełen wrażeń i nowych znajomości. Każdy z nas wracał z ogromnym uśmiechem na twarzy oraz nadzieją, że to nie ostatnie takie spotkanie.

Nie jest łatwo z Wielkanoc Statut Wezwanie pomocy Kontakt Mistrzostwa w KPP Ostróda dla Joannitów Dzierzgoń POKAZY W SZKOŁACH Wizyta w Biurze Głównym Pierwsza Pomoc AED Zarz czyli na ratunek topielcowi Federalne zawody JUH w Ratyzbonie! Polacy na 10 Olimpiadzie PP w Poczdamie Krok Piskiego Stylu 7 dla Cetowego! Olsztynek Polityka plików cookies Podaruj dzieciom chwile radości Wolne miejsca na KPP! Mali Joannici które decyduj o życiu Prezent od Firmy PW Gamet Nowa karetka w JDP Zostań członkiem Zabezpieczenie medyczne Dzień Ratownictwa Medycznego Rowerowi Ratownicy Uwaga! Zmiana adresu ! O JDP Prezydium GODNI NAŚLADOWANIA Apel o pomoc dla Filipińczyków! Kwidzyn Bartoszyce Pozycja boczna bezpieczna Giżycko Struktura organów JDP Apel o pomoc dla Filipińczyków One Way One Life 4 w Mr gowie! Spotkanie młodzieży w Buckow Zawał serca wiczenia Ratownicze Firestrexen 2013 Joannici na TE 2012 Tu chodzi o miłoś w Dzi gielowie Obóz rehabilitacyjny Resuscytacja Kr żeniowo - Oddechowa Malbork dzynarodowy Dzień Wolontariusza! 58 zł dla Cetowego! Kurs KPP - II Edycja POSTAW NA SIEBIE - B DŹ AKTYWNY W KAŻDYM WIEKU Pobierz banery Joannitów Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Czad Ostry dyżur gorzewo Pisz wiczenia Komendanta Powiatowego Uwaga! Szkolna Służba Medyczna Siedziba Zapraszamy do Star Dadaju! Słupscy 'Mali Joannici na podium w Wuppertalu! Wykaz E-maili JDP Krwotok z nosa Ciało obce Lidzbark Warmiński Regulamin członkowski Pomoc ton cym Orneta First Responder Życzenia Wielkanocne Kursy pierwszej pomocy VII Zimowe Manewry Grup Ratowniczych Home Wspieramy WOŚP ! Mamy Ratowników ! Odszedł na wieczn służb Kursy KPP - I Edycja Akcja Prezent pod choink Zebraliśmy 774 Zbiór darów dla protestuj cych na Majdanie Stacje Dodatkowa karetka 21 Finał WOŚP !

logo UE