Współpracujemy z:

WSPR

wytyczne 2010a

WP 20160911 002W dniach 9-11 września w Buckow koło Berlina odbyło się spotkanie młodzieży joannickiej. Uczestniczyło w nim 15 osób - po 5 delegatów z Johanniter, Joannici i MALTESA.

W piątek, po przyjeździe i zakwaterowaniu, spotkaliśmy się wszyscy na placu przed ośrodkiem. Tego dnia organizatorzy przedsięwzięcia postawili głównie na wzajemne poznanie, dlatego zaczęliśmy od gier i zabaw integracyjnych. Po kilku godzinach, gdy zaczął nam już doskwierać chłód przenieśliśmy się do środka, aby tam dalej kontynuować wieczorne rozmowy.

W sobotę, od razu po śniadaniu, wyruszyliśmy na warsztaty, który był pretekstem do wymieszania się grup w jakich przyjechaliśmy. Nawet bariery językowe nam nie przeszkadzały i bardzo dobrze się dogadywaliśmy. Zaplanowano dla nas dużo atrakcji m.in. wyjazd nad jezioro gdzie można było popływać łódkami lub samemu, poopalać się i poodpoczywać nad wodą. Dzień był pełen wrażeń, a mimo to siedzieliśmy do późna, żeby spędzić ze sobą jak najwięcej czasu.WP 20160911 006

W niedzielę niestety nadszedł czas pożegnań, ale zanim to nastąpiło odbyło się wspólne nabożeństwo. Przed samym wyjazdem zrobiliśmy jeszcze kilka pamiątkowych zdjęć.

Weekend był pełen wrażeń i nowych znajomości. Każdy z nas wracał z ogromnym uśmiechem na twarzy oraz nadzieją, że to nie ostatnie takie spotkanie.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

logo UE

Kursy pierwszej pomocy Szkolna Służba Medyczna Odszedł na wieczn służb Zarz Kontakt Wezwanie pomocy które decyduj o życiu Podaruj dzieciom chwile radości Apel o pomoc dla Filipińczyków! Pomoc ton cym Polityka plików cookies Czad Federalne zawody JUH w Ratyzbonie! Nie jest łatwo z Wielkanoc First Responder Giżycko Olsztynek One Way One Life 4 w Mr gowie! Wizyta w Biurze Głównym Pobierz banery Joannitów Struktura organów JDP Prezydium Apel o pomoc dla Filipińczyków Bartoszyce Zapraszamy do Star Dadaju! Zabezpieczenie medyczne Wspieramy WOŚP ! Wesołych Świ Ostróda Mamy Ratowników ! Zawał serca Wolne miejsca na KPP! czyli na ratunek topielcowi Życzenia Wielkanocne Contacts Pierwsza Pomoc AED Rowerowi Ratownicy Kursy KPP - I Edycja 21 Finał WOŚP ! O JDP 58 zł dla Cetowego! Malbork Joannici na TE 2012 Tu chodzi o miłoś w Dzi gielowie Kwidzyn Krok Piskiego Stylu 7 dla Cetowego! VII Zimowe Manewry Grup Ratowniczych wiczenia Ratownicze Firestrexen 2013 Statut Dodatkowa karetka Spotkanie młodzieży w Buckow Pozycja boczna bezpieczna Wykaz E-maili JDP gorzewo Akcja Prezent pod choink Nowa karetka w JDP Ciało obce Dzierzgoń Obóz rehabilitacyjny Wypożyczalnie Sprz tu Rehabilitacyjnego Zebraliśmy 774 Stacje Kurs KPP - II Edycja Słupscy 'Mali Joannici na podium w Wuppertalu! Mali Joannici Ostry dyżur Zbiór darów dla protestuj cych na Majdanie GODNI NAŚLADOWANIA Regulamin członkowski gowo Krwotok z nosa Siedziba Iława Dzień Ratownictwa Medycznego Orneta Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia POSTAW NA SIEBIE - B DŹ AKTYWNY W KAŻDYM WIEKU Logo JDP Uwaga! Mistrzostwa w KPP Resuscytacja Kr żeniowo - Oddechowa Pisz dla Joannitów POKAZY W SZKOŁACH Zostań członkiem dzynarodowy Dzień Wolontariusza!