Współpracujemy z:

WSPR

wytyczne 2010a

WP 20160911 002W dniach 9-11 września w Buckow koło Berlina odbyło się spotkanie młodzieży joannickiej. Uczestniczyło w nim 15 osób - po 5 delegatów z Johanniter, Joannici i MALTESA.

W piątek, po przyjeździe i zakwaterowaniu, spotkaliśmy się wszyscy na placu przed ośrodkiem. Tego dnia organizatorzy przedsięwzięcia postawili głównie na wzajemne poznanie, dlatego zaczęliśmy od gier i zabaw integracyjnych. Po kilku godzinach, gdy zaczął nam już doskwierać chłód przenieśliśmy się do środka, aby tam dalej kontynuować wieczorne rozmowy.

W sobotę, od razu po śniadaniu, wyruszyliśmy na warsztaty, który był pretekstem do wymieszania się grup w jakich przyjechaliśmy. Nawet bariery językowe nam nie przeszkadzały i bardzo dobrze się dogadywaliśmy. Zaplanowano dla nas dużo atrakcji m.in. wyjazd nad jezioro gdzie można było popływać łódkami lub samemu, poopalać się i poodpoczywać nad wodą. Dzień był pełen wrażeń, a mimo to siedzieliśmy do późna, żeby spędzić ze sobą jak najwięcej czasu.WP 20160911 006

W niedzielę niestety nadszedł czas pożegnań, ale zanim to nastąpiło odbyło się wspólne nabożeństwo. Przed samym wyjazdem zrobiliśmy jeszcze kilka pamiątkowych zdjęć.

Weekend był pełen wrażeń i nowych znajomości. Każdy z nas wracał z ogromnym uśmiechem na twarzy oraz nadzieją, że to nie ostatnie takie spotkanie.

Lidzbark Warmiński czyli na ratunek topielcowi Zebraliśmy 774 Akcja Prezent pod choink One Way One Life 4 w Mr gowie! Rowerowi Ratownicy First Responder Słupscy 'Mali Joannici na podium w Wuppertalu! Resuscytacja Kr żeniowo - Oddechowa Krok Piskiego Stylu 7 dla Cetowego! Zapraszamy do Star Dadaju! VII Zimowe Manewry Grup Ratowniczych Iława Polacy na 10 Olimpiadzie PP w Poczdamie Bartoszyce O JDP Pobierz banery Joannitów Joannici na TE 2012 Tu chodzi o miłoś w Dzi gielowie Odszedł na wieczn służb Regulamin członkowski Wizyta w Biurze Głównym Statut Zarz Dodatkowa karetka Pierwsza Pomoc AED Uwaga! Wspieramy WOŚP ! Wykaz E-maili JDP Kursy pierwszej pomocy Zostań członkiem Kurs KPP - II Edycja które decyduj o życiu Pomoc ton cym Struktura organów JDP Logo JDP Pozycja boczna bezpieczna Mistrzostwa w KPP Dzień Ratownictwa Medycznego Mamy Ratowników ! dzynarodowy Dzień Wolontariusza! Olsztynek Prezent od Firmy PW Gamet Nowa karetka w JDP Wezwanie pomocy Zawał serca dla Joannitów Pisz Prezydium Siedziba Wypożyczalnie Sprz tu Rehabilitacyjnego Obóz rehabilitacyjny Polityka plików cookies GODNI NAŚLADOWANIA POSTAW NA SIEBIE - B DŹ AKTYWNY W KAŻDYM WIEKU gowo Nie jest łatwo z Wielkanoc Życzenia Wielkanocne Stacje Ciało obce Zabezpieczenie medyczne I RUNDA ENDURO RACE EXTREME Giżycko Kursy KPP - I Edycja POKAZY W SZKOŁACH Szkolna Służba Medyczna Zbiór darów dla protestuj cych na Majdanie 4 minuty Apel o pomoc dla Filipińczyków! Apel o pomoc dla Filipińczyków Wesołych Świ Ostry dyżur Czad Podaruj dzieciom chwile radości Mali Joannici Federalne zawody JUH w Ratyzbonie! Orneta Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Spotkanie młodzieży w Buckow Malbork Krwotok z nosa Dzierzgoń Wolne miejsca na KPP! Ostróda Kontakt Uwaga! Zmiana adresu !

logo UE