Współpracujemy z:

WSPR

wytyczne 2010a

WP 20160911 002W dniach 9-11 września w Buckow koło Berlina odbyło się spotkanie młodzieży joannickiej. Uczestniczyło w nim 15 osób - po 5 delegatów z Johanniter, Joannici i MALTESA.

W piątek, po przyjeździe i zakwaterowaniu, spotkaliśmy się wszyscy na placu przed ośrodkiem. Tego dnia organizatorzy przedsięwzięcia postawili głównie na wzajemne poznanie, dlatego zaczęliśmy od gier i zabaw integracyjnych. Po kilku godzinach, gdy zaczął nam już doskwierać chłód przenieśliśmy się do środka, aby tam dalej kontynuować wieczorne rozmowy.

W sobotę, od razu po śniadaniu, wyruszyliśmy na warsztaty, który był pretekstem do wymieszania się grup w jakich przyjechaliśmy. Nawet bariery językowe nam nie przeszkadzały i bardzo dobrze się dogadywaliśmy. Zaplanowano dla nas dużo atrakcji m.in. wyjazd nad jezioro gdzie można było popływać łódkami lub samemu, poopalać się i poodpoczywać nad wodą. Dzień był pełen wrażeń, a mimo to siedzieliśmy do późna, żeby spędzić ze sobą jak najwięcej czasu.WP 20160911 006

W niedzielę niestety nadszedł czas pożegnań, ale zanim to nastąpiło odbyło się wspólne nabożeństwo. Przed samym wyjazdem zrobiliśmy jeszcze kilka pamiątkowych zdjęć.

Weekend był pełen wrażeń i nowych znajomości. Każdy z nas wracał z ogromnym uśmiechem na twarzy oraz nadzieją, że to nie ostatnie takie spotkanie.

Kwidzyn Obóz rehabilitacyjny Wykaz E-maili JDP gorzewo Wesołych Świ które decyduj o życiu Iława Podaruj dzieciom chwile radości Szkolna Służba Medyczna Zebraliśmy 774 Contacts Kurs KPP - II Edycja Malbork Mamy Ratowników ! Zarz Odszedł na wieczn służb Pozycja boczna bezpieczna Pisz Ciało obce Zapraszamy do Star Dadaju! Statut Ostróda Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Zawał serca POKAZY W SZKOŁACH Kursy KPP - I Edycja Polacy na 10 Olimpiadzie PP w Poczdamie Zabezpieczenie medyczne Siedziba Federalne zawody JUH w Ratyzbonie! Uwaga! Zmiana adresu ! Nowa karetka w JDP Wezwanie pomocy Bartoszyce Spotkanie młodzieży w Buckow wiczenia Komendanta Powiatowego Wspieramy WOŚP ! Prezent od Firmy PW Gamet Kontakt Resuscytacja Kr żeniowo - Oddechowa Akcja Prezent pod choink Mali Joannici - Mali Ratownicy gowo Czad O JDP Zostań członkiem Wizyta w Biurze Głównym Krok Piskiego Stylu 7 dla Cetowego! czyli na ratunek topielcowi Apel o pomoc dla Filipińczyków! Home 4 minuty Krwotok z nosa Wolne miejsca na KPP! Pomoc ton cym Dzień Ratownictwa Medycznego Lidzbark Warmiński I RUNDA ENDURO RACE EXTREME Olsztynek Mali Joannici Joannici na TE 2012 Tu chodzi o miłoś w Dzi gielowie dla Joannitów Apel o pomoc dla Filipińczyków Nie jest łatwo z Wielkanoc 58 zł dla Cetowego! Zbiór darów dla protestuj cych na Majdanie Pierwsza Pomoc AED Mistrzostwa w KPP GODNI NAŚLADOWANIA VII Zimowe Manewry Grup Ratowniczych Logo JDP Pobierz banery Joannitów Stacje Struktura organów JDP One Way One Life 4 w Mr gowie! 21 Finał WOŚP ! wiczenia Ratownicze Firestrexen 2013 First Responder Dzierzgoń Dodatkowa karetka Uwaga! Ostry dyżur Regulamin członkowski Życzenia Wielkanocne Giżycko Polityka plików cookies Rowerowi Ratownicy

logo UE