Współpracujemy z:

WSPR

wytyczne 2010a

WP 20160911 002W dniach 9-11 września w Buckow koło Berlina odbyło się spotkanie młodzieży joannickiej. Uczestniczyło w nim 15 osób - po 5 delegatów z Johanniter, Joannici i MALTESA.

W piątek, po przyjeździe i zakwaterowaniu, spotkaliśmy się wszyscy na placu przed ośrodkiem. Tego dnia organizatorzy przedsięwzięcia postawili głównie na wzajemne poznanie, dlatego zaczęliśmy od gier i zabaw integracyjnych. Po kilku godzinach, gdy zaczął nam już doskwierać chłód przenieśliśmy się do środka, aby tam dalej kontynuować wieczorne rozmowy.

W sobotę, od razu po śniadaniu, wyruszyliśmy na warsztaty, który był pretekstem do wymieszania się grup w jakich przyjechaliśmy. Nawet bariery językowe nam nie przeszkadzały i bardzo dobrze się dogadywaliśmy. Zaplanowano dla nas dużo atrakcji m.in. wyjazd nad jezioro gdzie można było popływać łódkami lub samemu, poopalać się i poodpoczywać nad wodą. Dzień był pełen wrażeń, a mimo to siedzieliśmy do późna, żeby spędzić ze sobą jak najwięcej czasu.WP 20160911 006

W niedzielę niestety nadszedł czas pożegnań, ale zanim to nastąpiło odbyło się wspólne nabożeństwo. Przed samym wyjazdem zrobiliśmy jeszcze kilka pamiątkowych zdjęć.

Weekend był pełen wrażeń i nowych znajomości. Każdy z nas wracał z ogromnym uśmiechem na twarzy oraz nadzieją, że to nie ostatnie takie spotkanie.

Pierwsza Pomoc AED Olsztynek Zabezpieczenie medyczne Krwotok z nosa Zapraszamy do Star Dadaju! dzynarodowy Dzień Wolontariusza! Iława Wypożyczalnie Sprz tu Rehabilitacyjnego One Way One Life 4 w Mr gowie! Polacy na 10 Olimpiadzie PP w Poczdamie Życzenia Wielkanocne Pobierz banery Joannitów Prezent od Firmy PW Gamet Giżycko Resuscytacja Kr żeniowo - Oddechowa Ostry dyżur Słupscy 'Mali Joannici na podium w Wuppertalu! Wspieramy WOŚP ! Akcja Prezent pod choink Nie jest łatwo z Wielkanoc Ciało obce Dzierzgoń Orneta czyli na ratunek topielcowi Rowerowi Ratownicy Statut Kursy pierwszej pomocy wiczenia Komendanta Powiatowego Wolne miejsca na KPP! Dodatkowa karetka Kontakt Regulamin członkowski 58 zł dla Cetowego! Prezydium Polityka plików cookies POSTAW NA SIEBIE - B DŹ AKTYWNY W KAŻDYM WIEKU GODNI NAŚLADOWANIA Zostań członkiem Struktura organów JDP Apel o pomoc dla Filipińczyków! Pomoc ton cym I RUNDA ENDURO RACE EXTREME Kwidzyn 21 Finał WOŚP ! O JDP Wizyta w Biurze Głównym Uwaga! Zmiana adresu ! Malbork Wezwanie pomocy Wesołych Świ Mamy Ratowników ! gowo Zebraliśmy 774 Kursy KPP - I Edycja Lidzbark Warmiński Ostróda Dzień Ratownictwa Medycznego Zawał serca Stacje Szkolna Służba Medyczna Home Federalne zawody JUH w Ratyzbonie! Zbiór darów dla protestuj cych na Majdanie Wykaz E-maili JDP Contacts VII Zimowe Manewry Grup Ratowniczych Nowa karetka w JDP Apel o pomoc dla Filipińczyków które decyduj o życiu Pozycja boczna bezpieczna gorzewo Obóz rehabilitacyjny Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia wiczenia Ratownicze Firestrexen 2013 Kurs KPP - II Edycja POKAZY W SZKOŁACH Zarz Siedziba Podaruj dzieciom chwile radości 4 minuty First Responder Odszedł na wieczn służb Logo JDP Pisz Czad Uwaga! Joannici na TE 2012

logo UE