Współpracujemy z:

WSPR

wytyczne 2010a

WP 20160911 002W dniach 9-11 września w Buckow koło Berlina odbyło się spotkanie młodzieży joannickiej. Uczestniczyło w nim 15 osób - po 5 delegatów z Johanniter, Joannici i MALTESA.

W piątek, po przyjeździe i zakwaterowaniu, spotkaliśmy się wszyscy na placu przed ośrodkiem. Tego dnia organizatorzy przedsięwzięcia postawili głównie na wzajemne poznanie, dlatego zaczęliśmy od gier i zabaw integracyjnych. Po kilku godzinach, gdy zaczął nam już doskwierać chłód przenieśliśmy się do środka, aby tam dalej kontynuować wieczorne rozmowy.

W sobotę, od razu po śniadaniu, wyruszyliśmy na warsztaty, który był pretekstem do wymieszania się grup w jakich przyjechaliśmy. Nawet bariery językowe nam nie przeszkadzały i bardzo dobrze się dogadywaliśmy. Zaplanowano dla nas dużo atrakcji m.in. wyjazd nad jezioro gdzie można było popływać łódkami lub samemu, poopalać się i poodpoczywać nad wodą. Dzień był pełen wrażeń, a mimo to siedzieliśmy do późna, żeby spędzić ze sobą jak najwięcej czasu.WP 20160911 006

W niedzielę niestety nadszedł czas pożegnań, ale zanim to nastąpiło odbyło się wspólne nabożeństwo. Przed samym wyjazdem zrobiliśmy jeszcze kilka pamiątkowych zdjęć.

Weekend był pełen wrażeń i nowych znajomości. Każdy z nas wracał z ogromnym uśmiechem na twarzy oraz nadzieją, że to nie ostatnie takie spotkanie.

Pierwsza Pomoc AED POSTAW NA SIEBIE - B DŹ AKTYWNY W KAŻDYM WIEKU Orneta I RUNDA ENDURO RACE EXTREME Ostróda wiczenia Komendanta Powiatowego Kontakt Statut 21 Finał WOŚP ! Polityka plików cookies Zawał serca Podaruj dzieciom chwile radości Uwaga! Zmiana adresu ! O JDP Pisz Wykaz E-maili JDP Kwidzyn Krok Piskiego Stylu 7 dla Cetowego! Mali Joannici VII Zimowe Manewry Grup Ratowniczych Pomoc ton cym gowo Życzenia Wielkanocne Wypożyczalnie Sprz tu Rehabilitacyjnego Ciało obce Home Krwotok z nosa Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Odszedł na wieczn służb First Responder Nowa karetka w JDP Kursy pierwszej pomocy Siedziba wiczenia Ratownicze Firestrexen 2013 Kursy KPP - I Edycja Dodatkowa karetka Nie jest łatwo z Wielkanoc Dzień Ratownictwa Medycznego Zabezpieczenie medyczne Ostry dyżur Zapraszamy do Star Dadaju! Bartoszyce Zebraliśmy 774 Szkolna Służba Medyczna Giżycko Iława Akcja Prezent pod choink POKAZY W SZKOŁACH Logo JDP które decyduj o życiu Pobierz banery Joannitów 58 zł dla Cetowego! Kurs KPP - II Edycja Malbork Struktura organów JDP Polacy na 10 Olimpiadzie PP w Poczdamie Zostań członkiem Wolne miejsca na KPP! Joannici na TE 2012 Tu chodzi o miłoś w Dzi gielowie Contacts dzynarodowy Dzień Wolontariusza! 4 minuty Pozycja boczna bezpieczna Federalne zawody JUH w Ratyzbonie! Olsztynek Czad Apel o pomoc dla Filipińczyków! Uwaga! Lidzbark Warmiński Mamy Ratowników ! Spotkanie młodzieży w Buckow Słupscy 'Mali Joannici na podium w Wuppertalu! Dzierzgoń Prezent od Firmy PW Gamet Zbiór darów dla protestuj cych na Majdanie Zarz Mistrzostwa w KPP Wspieramy WOŚP ! czyli na ratunek topielcowi gorzewo Wizyta w Biurze Głównym Apel o pomoc dla Filipińczyków One Way One Life 4 w Mr gowie! Regulamin członkowski Resuscytacja Kr

logo UE