Współpracujemy z:

WSPR

wytyczne 2010a

WP 20160911 002W dniach 9-11 września w Buckow koło Berlina odbyło się spotkanie młodzieży joannickiej. Uczestniczyło w nim 15 osób - po 5 delegatów z Johanniter, Joannici i MALTESA.

W piątek, po przyjeździe i zakwaterowaniu, spotkaliśmy się wszyscy na placu przed ośrodkiem. Tego dnia organizatorzy przedsięwzięcia postawili głównie na wzajemne poznanie, dlatego zaczęliśmy od gier i zabaw integracyjnych. Po kilku godzinach, gdy zaczął nam już doskwierać chłód przenieśliśmy się do środka, aby tam dalej kontynuować wieczorne rozmowy.

W sobotę, od razu po śniadaniu, wyruszyliśmy na warsztaty, który był pretekstem do wymieszania się grup w jakich przyjechaliśmy. Nawet bariery językowe nam nie przeszkadzały i bardzo dobrze się dogadywaliśmy. Zaplanowano dla nas dużo atrakcji m.in. wyjazd nad jezioro gdzie można było popływać łódkami lub samemu, poopalać się i poodpoczywać nad wodą. Dzień był pełen wrażeń, a mimo to siedzieliśmy do późna, żeby spędzić ze sobą jak najwięcej czasu.WP 20160911 006

W niedzielę niestety nadszedł czas pożegnań, ale zanim to nastąpiło odbyło się wspólne nabożeństwo. Przed samym wyjazdem zrobiliśmy jeszcze kilka pamiątkowych zdjęć.

Weekend był pełen wrażeń i nowych znajomości. Każdy z nas wracał z ogromnym uśmiechem na twarzy oraz nadzieją, że to nie ostatnie takie spotkanie.

dla Joannitów Rowerowi Ratownicy O JDP wiczenia Ratownicze Firestrexen 2013 First Responder Ostróda Krwotok z nosa Dzień Ratownictwa Medycznego VII Zimowe Manewry Grup Ratowniczych Ostry dyżur Zebraliśmy 774 4 minuty Wesołych Świ Dodatkowa karetka POKAZY W SZKOŁACH dzynarodowy Dzień Wolontariusza! Resuscytacja Kr żeniowo - Oddechowa Home 58 zł dla Cetowego! Prezydium Polacy na 10 Olimpiadzie PP w Poczdamie Wezwanie pomocy Pozycja boczna bezpieczna Contacts Pierwsza Pomoc AED Słupscy 'Mali Joannici na podium w Wuppertalu! Giżycko Wykaz E-maili JDP Kursy KPP - I Edycja Pomoc ton cym Wypożyczalnie Sprz tu Rehabilitacyjnego Wizyta w Biurze Głównym Joannici na TE 2012 Tu chodzi o miłoś w Dzi gielowie Kwidzyn Krok Piskiego Stylu 7 dla Cetowego! Lidzbark Warmiński Statut POSTAW NA SIEBIE - B DŹ AKTYWNY W KAŻDYM WIEKU Pobierz banery Joannitów Logo JDP Mali Joannici Polityka plików cookies Zarz gorzewo Wspieramy WOŚP ! Siedziba Bartoszyce Uwaga! Ciało obce Malbork Iława Czad Federalne zawody JUH w Ratyzbonie! Pisz Prezent od Firmy PW Gamet Kursy pierwszej pomocy Zabezpieczenie medyczne Podaruj dzieciom chwile radości Olsztynek Życzenia Wielkanocne Kontakt Dzierzgoń gowo Spotkanie młodzieży w Buckow czyli na ratunek topielcowi Szkolna Służba Medyczna Wolne miejsca na KPP! Zawał serca I RUNDA ENDURO RACE EXTREME GODNI NAŚLADOWANIA Struktura organów JDP Orneta 21 Finał WOŚP ! Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Akcja Prezent pod choink Zostań członkiem Odszedł na wieczn służb Mistrzostwa w KPP Regulamin członkowski Obóz rehabilitacyjny Uwaga! Zmiana adresu ! Apel o pomoc dla Filipińczyków! Apel o pomoc dla Filipińczyków Nie jest łatwo z Wielkanoc Mamy Ratowników ! Kurs KPP - II Edycja które decyduj

logo UE