Współpracujemy z:

WSPR

wytyczne 2010a

Pierwsza pomoc:

1. Nie wyciągaj ciała obcego.
2.Wezwij pogotowie ratunkowe!!!
3. Zadbaj o własne bezpieczeństwo załóż rękawiczki
4. W oczekiwaniu na pogotowie zabezpiecz przedmiot, aby nie wypad z rany. Pozostający przedmiot w ranie jest takim "korkiem", który ogranicza krwawienie.
5. Aby zabezpieczyć przedmiot należy wziąć dwa zwykle bandaże zbliżonych rozmiarów wyciągnąć z opakowania i bez rozwijania przyłożyć po obu stronach przedmiotu i za pomocą plastrów lub bandaża przymocować do skóry tak aby przedmiot się nie poruszał i nie wypad.
6. Pozostań z poszkodowanym i nie pozwól mu się ruszać.
7. Czekaj na ekipę pogotowia.

cialo-obce2

Wezwanie pomocy Iława Zebraliśmy 774 Wesołych Świ Wykaz E-maili JDP Uwaga! Zmiana adresu ! Pierwsza Pomoc AED Giżycko Pomoc ton cym Akcja Prezent pod choink Bartoszyce Wypożyczalnie Sprz tu Rehabilitacyjnego Zbiór darów dla protestuj cych na Majdanie Struktura organów JDP Szkolna Służba Medyczna Życzenia Wielkanocne Pozycja boczna bezpieczna Mamy Ratowników ! Resuscytacja Kr żeniowo - Oddechowa Contacts Słupscy 'Mali Joannici na podium w Wuppertalu! Ostróda Dzień Ratownictwa Medycznego Kursy pierwszej pomocy Dodatkowa karetka VII Zimowe Manewry Grup Ratowniczych POKAZY W SZKOŁACH I RUNDA ENDURO RACE EXTREME dzynarodowy Dzień Wolontariusza! Regulamin członkowski Ciało obce wiczenia Komendanta Powiatowego Wspieramy WOŚP ! Wizyta w Biurze Głównym Prezent od Firmy PW Gamet Kwidzyn Kontakt Uwaga! Federalne zawody JUH w Ratyzbonie! Mistrzostwa w KPP Lidzbark Warmiński Pobierz banery Joannitów Zawał serca 21 Finał WOŚP ! czyli na ratunek topielcowi Stacje Wolne miejsca na KPP! gowo Olsztynek Dzierzgoń Spotkanie młodzieży w Buckow Zapraszamy do Star Dadaju! Logo JDP Home 58 zł dla Cetowego! Odszedł na wieczn służb Rowerowi Ratownicy Zarz POSTAW NA SIEBIE - B DŹ AKTYWNY W KAŻDYM WIEKU Mali Joannici One Way One Life 4 w Mr gowie! Apel o pomoc dla Filipińczyków gorzewo Czad Pisz O JDP dla Joannitów Kursy KPP - I Edycja Statut Joannici na TE 2012 Tu chodzi o miłoś w Dzi gielowie Krok Piskiego Stylu 7 dla Cetowego! Polityka plików cookies Siedziba Polacy na 10 Olimpiadzie PP w Poczdamie Kurs KPP - II Edycja First Responder Malbork Obóz rehabilitacyjny 4 minuty Podaruj dzieciom chwile radości Krwotok z nosa Apel o pomoc dla Filipińczyków! wiczenia Ratownicze Firestrexen 2013 Nie jest łatwo z Wielkanoc Zostań członkiem

logo UE