Współpracujemy z:

WSPR

wytyczne 2010a

Pierwsza pomoc:

1. Nie wyciągaj ciała obcego.
2.Wezwij pogotowie ratunkowe!!!
3. Zadbaj o własne bezpieczeństwo załóż rękawiczki
4. W oczekiwaniu na pogotowie zabezpiecz przedmiot, aby nie wypad z rany. Pozostający przedmiot w ranie jest takim "korkiem", który ogranicza krwawienie.
5. Aby zabezpieczyć przedmiot należy wziąć dwa zwykle bandaże zbliżonych rozmiarów wyciągnąć z opakowania i bez rozwijania przyłożyć po obu stronach przedmiotu i za pomocą plastrów lub bandaża przymocować do skóry tak aby przedmiot się nie poruszał i nie wypad.
6. Pozostań z poszkodowanym i nie pozwól mu się ruszać.
7. Czekaj na ekipę pogotowia.

cialo-obce2

Zarz Lidzbark Warmiński Zawał serca Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Słupscy 'Mali Joannici na podium w Wuppertalu! One Way One Life 4 w Mr gowie! Rowerowi Ratownicy dzynarodowy Dzień Wolontariusza! Kwidzyn Pobierz banery Joannitów Nie jest łatwo z Wielkanoc Zbiór darów dla protestuj cych na Majdanie Dzierzgoń Pozycja boczna bezpieczna 21 Finał WOŚP ! Orneta GODNI NAŚLADOWANIA POKAZY W SZKOŁACH Mali Joannici 4 minuty Home Prezent od Firmy PW Gamet Dzień Ratownictwa Medycznego Pomoc ton cym VII Zimowe Manewry Grup Ratowniczych Kontakt wiczenia Ratownicze Firestrexen 2013 Mistrzostwa w KPP Iława Struktura organów JDP Krok Piskiego Stylu 7 dla Cetowego! Wizyta w Biurze Głównym Apel o pomoc dla Filipińczyków! I RUNDA ENDURO RACE EXTREME Zabezpieczenie medyczne dla Joannitów Prezydium Apel o pomoc dla Filipińczyków Mamy Ratowników ! Statut Szkolna Służba Medyczna Wypożyczalnie Sprz tu Rehabilitacyjnego POSTAW NA SIEBIE - B DŹ AKTYWNY W KAŻDYM WIEKU gowo Akcja Prezent pod choink Regulamin członkowski które decyduj o życiu Resuscytacja Kr żeniowo - Oddechowa Polityka plików cookies 58 zł dla Cetowego! Odszedł na wieczn służb Malbork Czad Podaruj dzieciom chwile radości Siedziba Wspieramy WOŚP ! Wesołych Świ Joannici na TE 2012 Tu chodzi o miłoś w Dzi gielowie Kursy pierwszej pomocy Ciało obce gorzewo Uwaga! Uwaga! Zmiana adresu ! Giżycko Zebraliśmy 774 Pierwsza Pomoc AED Wolne miejsca na KPP! Stacje wiczenia Komendanta Powiatowego Kursy KPP - I Edycja czyli na ratunek topielcowi O JDP Nowa karetka w JDP Ostry dyżur Olsztynek Logo JDP Wykaz E-maili JDP Życzenia Wielkanocne Dodatkowa karetka Polacy na 10 Olimpiadzie PP w Poczdamie Federalne zawody JUH w Ratyzbonie! Obóz rehabilitacyjny Zostań członkiem Pisz

logo UE