Współpracujemy z:

WSPR

wytyczne 2010a

Pierwsza pomoc:

1. Nie wyciągaj ciała obcego.
2.Wezwij pogotowie ratunkowe!!!
3. Zadbaj o własne bezpieczeństwo załóż rękawiczki
4. W oczekiwaniu na pogotowie zabezpiecz przedmiot, aby nie wypad z rany. Pozostający przedmiot w ranie jest takim "korkiem", który ogranicza krwawienie.
5. Aby zabezpieczyć przedmiot należy wziąć dwa zwykle bandaże zbliżonych rozmiarów wyciągnąć z opakowania i bez rozwijania przyłożyć po obu stronach przedmiotu i za pomocą plastrów lub bandaża przymocować do skóry tak aby przedmiot się nie poruszał i nie wypad.
6. Pozostań z poszkodowanym i nie pozwól mu się ruszać.
7. Czekaj na ekipę pogotowia.

cialo-obce2

Mistrzostwa w KPP Krok Piskiego Stylu 7 dla Cetowego! Apel o pomoc dla Filipińczyków! Wezwanie pomocy Prezent od Firmy PW Gamet Wizyta w Biurze Głównym Kontakt Regulamin członkowski Pozycja boczna bezpieczna które decyduj o życiu Pobierz banery Joannitów Kursy KPP - I Edycja Pisz Uwaga! Zmiana adresu ! Słupscy 'Mali Joannici na podium w Wuppertalu! Zbiór darów dla protestuj cych na Majdanie Wykaz E-maili JDP Uwaga! POSTAW NA SIEBIE - B DŹ AKTYWNY W KAŻDYM WIEKU Wolne miejsca na KPP! I RUNDA ENDURO RACE EXTREME Kwidzyn One Way One Life 4 w Mr gowie! Spotkanie młodzieży w Buckow Podaruj dzieciom chwile radości Nowa karetka w JDP 21 Finał WOŚP ! Zebraliśmy 774 Ostróda Apel o pomoc dla Filipińczyków Malbork Logo JDP Obóz rehabilitacyjny Wspieramy WOŚP ! Kurs KPP - II Edycja Olsztynek Akcja Prezent pod choink O JDP Ostry dyżur Bartoszyce Ciało obce dla Joannitów Prezydium Zarz gowo Nie jest łatwo z Wielkanoc wiczenia Ratownicze Firestrexen 2013 czyli na ratunek topielcowi Zawał serca Zostań członkiem Życzenia Wielkanocne Mamy Ratowników ! Home Czad Wypożyczalnie Sprz tu Rehabilitacyjnego Dzień Ratownictwa Medycznego Pomoc ton cym 4 minuty First Responder Lidzbark Warmiński 58 zł dla Cetowego! gorzewo Odszedł na wieczn służb dzynarodowy Dzień Wolontariusza! Szkolna Służba Medyczna Zabezpieczenie medyczne Wesołych Świ Orneta Dzierzgoń Giżycko Polityka plików cookies Joannici na TE 2012 Tu chodzi o miłoś w Dzi gielowie Dodatkowa karetka GODNI NAŚLADOWANIA Resuscytacja Kr żeniowo - Oddechowa Federalne zawody JUH w Ratyzbonie! wiczenia Komendanta Powiatowego VII Zimowe Manewry Grup Ratowniczych Kursy pierwszej pomocy Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Contacts Stacje Statut Mali Joannici Pierwsza Pomoc AED

logo UE