Współpracujemy z:

WSPR

wytyczne 2010a

Pierwsza pomoc:

1. Nie wyciągaj ciała obcego.
2.Wezwij pogotowie ratunkowe!!!
3. Zadbaj o własne bezpieczeństwo załóż rękawiczki
4. W oczekiwaniu na pogotowie zabezpiecz przedmiot, aby nie wypad z rany. Pozostający przedmiot w ranie jest takim "korkiem", który ogranicza krwawienie.
5. Aby zabezpieczyć przedmiot należy wziąć dwa zwykle bandaże zbliżonych rozmiarów wyciągnąć z opakowania i bez rozwijania przyłożyć po obu stronach przedmiotu i za pomocą plastrów lub bandaża przymocować do skóry tak aby przedmiot się nie poruszał i nie wypad.
6. Pozostań z poszkodowanym i nie pozwól mu się ruszać.
7. Czekaj na ekipę pogotowia.

cialo-obce2

Słupscy 'Mali Joannici na podium w Wuppertalu! Życzenia Wielkanocne Wypożyczalnie Sprz tu Rehabilitacyjnego Zapraszamy do Star Dadaju! Contacts 4 minuty Malbork Mistrzostwa w KPP dla Joannitów Odszedł na wieczn służb Olsztynek wiczenia Ratownicze Firestrexen 2013 Rowerowi Ratownicy Zabezpieczenie medyczne One Way One Life 4 w Mr gowie! Wezwanie pomocy VII Zimowe Manewry Grup Ratowniczych gowo Struktura organów JDP Ostry dyżur 21 Finał WOŚP ! Pisz Pierwsza Pomoc AED GODNI NAŚLADOWANIA dzynarodowy Dzień Wolontariusza! Uwaga! Zmiana adresu ! Dzierzgoń Nowa karetka w JDP Prezent od Firmy PW Gamet Siedziba Pozycja boczna bezpieczna Krok Piskiego Stylu 7 dla Cetowego! Ciało obce Szkolna Służba Medyczna POSTAW NA SIEBIE - B DŹ AKTYWNY W KAŻDYM WIEKU Czad Zawał serca Stacje Dodatkowa karetka Zostań członkiem Wspieramy WOŚP ! Spotkanie młodzieży w Buckow Mali Joannici Mamy Ratowników ! Podaruj dzieciom chwile radości Federalne zawody JUH w Ratyzbonie! Zebraliśmy 774 Prezydium Wizyta w Biurze Głównym Kontakt O JDP wiczenia Komendanta Powiatowego 58 zł dla Cetowego! Polityka plików cookies Pomoc ton cym Wolne miejsca na KPP! Zbiór darów dla protestuj cych na Majdanie Uwaga! Krwotok z nosa Wesołych Świ Akcja Prezent pod choink Joannici na TE 2012 Tu chodzi o miłoś w Dzi gielowie Ostróda które decyduj o życiu First Responder Kursy pierwszej pomocy Apel o pomoc dla Filipińczyków Home Iława Logo JDP I RUNDA ENDURO RACE EXTREME Kwidzyn Wykaz E-maili JDP Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia POKAZY W SZKOŁACH Obóz rehabilitacyjny Regulamin członkowski czyli na ratunek topielcowi gorzewo Pobierz banery Joannitów Nie jest łatwo z Wielkanoc Kursy KPP - I Edycja Zarz Apel o pomoc dla Filipińczyków! Lidzbark Warmiński Orneta

logo UE