Współpracujemy z:

WSPR

wytyczne 2010a

Pierwsza pomoc:

1. Nie wyciągaj ciała obcego.
2.Wezwij pogotowie ratunkowe!!!
3. Zadbaj o własne bezpieczeństwo załóż rękawiczki
4. W oczekiwaniu na pogotowie zabezpiecz przedmiot, aby nie wypad z rany. Pozostający przedmiot w ranie jest takim "korkiem", który ogranicza krwawienie.
5. Aby zabezpieczyć przedmiot należy wziąć dwa zwykle bandaże zbliżonych rozmiarów wyciągnąć z opakowania i bez rozwijania przyłożyć po obu stronach przedmiotu i za pomocą plastrów lub bandaża przymocować do skóry tak aby przedmiot się nie poruszał i nie wypad.
6. Pozostań z poszkodowanym i nie pozwól mu się ruszać.
7. Czekaj na ekipę pogotowia.

cialo-obce2

Ostróda Pozycja boczna bezpieczna Zbiór darów dla protestuj cych na Majdanie Dzień Ratownictwa Medycznego wiczenia Ratownicze Firestrexen 2013 Dzierzgoń Wezwanie pomocy Odszedł na wieczn służb Prezent od Firmy PW Gamet Polityka plików cookies Wspieramy WOŚP ! Kwidzyn First Responder gorzewo Statut Prezydium Szkolna Służba Medyczna I RUNDA ENDURO RACE EXTREME Bartoszyce Słupscy 'Mali Joannici na podium w Wuppertalu! POSTAW NA SIEBIE - B DŹ AKTYWNY W KAŻDYM WIEKU dla Joannitów Kursy KPP - I Edycja gowo Pierwsza Pomoc AED One Way One Life 4 w Mr gowie! Dodatkowa karetka Wesołych Świ 58 zł dla Cetowego! Nie jest łatwo z Wielkanoc dzynarodowy Dzień Wolontariusza! Olsztynek 4 minuty Wykaz E-maili JDP VII Zimowe Manewry Grup Ratowniczych Mali Joannici Pobierz banery Joannitów Krok Piskiego Stylu 7 dla Cetowego! 21 Finał WOŚP ! Zarz Mistrzostwa w KPP Regulamin członkowski Stacje Siedziba Zawał serca GODNI NAŚLADOWANIA Wypożyczalnie Sprz tu Rehabilitacyjnego Uwaga! Zmiana adresu ! Pomoc ton cym O JDP Życzenia Wielkanocne Pisz czyli na ratunek topielcowi Apel o pomoc dla Filipińczyków Giżycko wiczenia Komendanta Powiatowego Kursy pierwszej pomocy Akcja Prezent pod choink Rowerowi Ratownicy Polacy na 10 Olimpiadzie PP w Poczdamie Podaruj dzieciom chwile radości POKAZY W SZKOŁACH Zabezpieczenie medyczne Struktura organów JDP Zostań członkiem Uwaga! Resuscytacja Kr żeniowo - Oddechowa Federalne zawody JUH w Ratyzbonie! Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Krwotok z nosa Ostry dyżur Joannici na TE 2012 Tu chodzi o miłoś w Dzi gielowie Obóz rehabilitacyjny Zebraliśmy 774 Zapraszamy do Star Dadaju! Apel o pomoc dla Filipińczyków! które decyduj o życiu Home Lidzbark Warmiński Ciało obce Orneta Contacts Wizyta w Biurze Głównym Logo JDP

logo UE