Współpracujemy z:

WSPR

wytyczne 2010a

Chcesz zostać członkiem JDP? Pobierz odpowiedni wniosek członkowski...

Pobierz wniosek członkowski

Charytatywne zaangażowanie i pomoc mają bezcenną wartość dla demokracji, społeczeństwa obywatelskiego i życia wśród ludzi. Również Ty możesz w różnorodny sposób zaangażować się charytatywnie w JDP.


Młodzież

Bawić się razem, śmiać, organizować wycieczki, biwakować oraz pomagać innym za pośrednictwem szkolnej służby sanitarnej. W młodzieżowych grupach JDP możesz pomagać innym i jednocześnie zgromadzić wiele pozytywnych doświadczeń. Niezależnie od narodowości, płci, wyznania oferujemy dzieciom i młodzieży rozwijającą się wspólnotę, która jest doświadczona w wielu dziedzinach. Ważne jest dla nas to, aby moc zaoferować młodym ludziom możliwość uczenia się i doskonalenia swoich umiejętności, by wspierać ich rozwój, pokazać im jak stać się odpowiedzialną osobą. Chcemy uczyć honorowego zachowania a także pomocy innym. Kierują nami chrześcijańskie wartości. Przyłącz się i doświadcz uczucia robienia czegoś dobrze.


Na ratunek

Wypadek, potrzeba pilnej pomocy lub ciężka choroba może zdarzyć się każdemu. Często sekundy decydują o życiu i śmierci. Wolontariusze i ratownicy medyczni JDP współpracują z lekarzami aby jak najszybciej moc pomagać ludziom w potrzebie. Wysoki standard szkoleń z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej gwarantuje dobre przeszkolenie sanitariuszy.


Kursy

Jeśli zdobywanie pożytecznej wiedzy przynosi Ci satysfakcję powinieneś odbyć kurs pierwszej pomocy przedmedycznej w JDP. Zdobywasz dzięki niemu wiedze teoretyczną i praktyczną. Posiadanie takich umiejętności przyczyni się z pewnością do powodzenia w Twoim życiu prywatnym i zawodowym. Uczysz się lepiej współpracować w grupie oraz przedstawiać swoje pomysły.


Pomoc starszym

Czasami starość okazuje się być samotna. Kiedy nogi odmawiają posłuszeństwa a wzrok zawodzi wiele codziennych czynności staje się niemożliwymi do wykonania. Pójście na zakupy, czytanie czy rozmowy z przyjaciółmi okazują się należeć już tylko do przeszłości. Dzięki naszym wolontariuszom te czynności okazują się znowu możliwe. Duże znaczenie okazuje się mieć odczytanie artykułu z gazety lub wspólny spacer. Inną formą pomocy może być także pomocna dłoń przy codziennych obowiązkach domowych. Być może jesteś złotą raczka i pomoc w małych naprawach jest dla Ciebie drobnostką, która może sprawić radość drugiej osobie. Jako wolontariusz JDP możesz sprawić ze starość wielu osób stanie się radosna i wdzięczna.

logo UE

Orneta dzynarodowy Dzień Wolontariusza! Wykaz E-maili JDP gowo Zapraszamy do Star Dadaju! Pisz Zostań członkiem Uwaga! Zmiana adresu ! Polacy na 10 Olimpiadzie PP w Poczdamie O JDP Dzień Ratownictwa Medycznego Logo JDP wiczenia Ratownicze Firestrexen 2013 Resuscytacja Kr żeniowo - Oddechowa Kurs KPP - II Edycja One Way One Life 4 w Mr gowie! Contacts Podaruj dzieciom chwile radości Wolne miejsca na KPP! Olsztynek VII Zimowe Manewry Grup Ratowniczych Struktura organów JDP Spotkanie młodzieży w Buckow Krwotok z nosa Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Zebraliśmy 774 Polityka plików cookies POSTAW NA SIEBIE - B DŹ AKTYWNY W KAŻDYM WIEKU Odszedł na wieczn służb Wesołych Świ wiczenia Komendanta Powiatowego Akcja Prezent pod choink 58 zł dla Cetowego! Kursy KPP - I Edycja Obóz rehabilitacyjny Giżycko Rowerowi Ratownicy Pomoc ton cym Kwidzyn Wspieramy WOŚP ! Wizyta w Biurze Głównym Statut Federalne zawody JUH w Ratyzbonie! Słupscy 'Mali Joannici na podium w Wuppertalu! Lidzbark Warmiński gorzewo POKAZY W SZKOŁACH Regulamin członkowski dla Joannitów Nie jest łatwo z Wielkanoc Ostry dyżur Mali Joannici Szkolna Służba Medyczna Kontakt Zbiór darów dla protestuj cych na Majdanie Zarz Mamy Ratowników ! Ciało obce Apel o pomoc dla Filipińczyków! Pierwsza Pomoc AED Zawał serca Joannici na TE 2012 Tu chodzi o miłoś w Dzi gielowie I RUNDA ENDURO RACE EXTREME Malbork Czad które decyduj o życiu Nowa karetka w JDP Home Bartoszyce Dodatkowa karetka czyli na ratunek topielcowi Mistrzostwa w KPP Uwaga! Stacje GODNI NAŚLADOWANIA Apel o pomoc dla Filipińczyków Dzierzgoń Pozycja boczna bezpieczna Ostróda Siedziba Prezent od Firmy PW Gamet First Responder Wypożyczalnie Sprz tu Rehabilitacyjnego Krok Piskiego Stylu 7 dla Cetowego!