Współpracujemy z:

WSPR

wytyczne 2010a

Chcesz zostać członkiem JDP? Pobierz odpowiedni wniosek członkowski...

Pobierz wniosek członkowski

Charytatywne zaangażowanie i pomoc mają bezcenną wartość dla demokracji, społeczeństwa obywatelskiego i życia wśród ludzi. Również Ty możesz w różnorodny sposób zaangażować się charytatywnie w JDP.


Młodzież

Bawić się razem, śmiać, organizować wycieczki, biwakować oraz pomagać innym za pośrednictwem szkolnej służby sanitarnej. W młodzieżowych grupach JDP możesz pomagać innym i jednocześnie zgromadzić wiele pozytywnych doświadczeń. Niezależnie od narodowości, płci, wyznania oferujemy dzieciom i młodzieży rozwijającą się wspólnotę, która jest doświadczona w wielu dziedzinach. Ważne jest dla nas to, aby moc zaoferować młodym ludziom możliwość uczenia się i doskonalenia swoich umiejętności, by wspierać ich rozwój, pokazać im jak stać się odpowiedzialną osobą. Chcemy uczyć honorowego zachowania a także pomocy innym. Kierują nami chrześcijańskie wartości. Przyłącz się i doświadcz uczucia robienia czegoś dobrze.


Na ratunek

Wypadek, potrzeba pilnej pomocy lub ciężka choroba może zdarzyć się każdemu. Często sekundy decydują o życiu i śmierci. Wolontariusze i ratownicy medyczni JDP współpracują z lekarzami aby jak najszybciej moc pomagać ludziom w potrzebie. Wysoki standard szkoleń z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej gwarantuje dobre przeszkolenie sanitariuszy.


Kursy

Jeśli zdobywanie pożytecznej wiedzy przynosi Ci satysfakcję powinieneś odbyć kurs pierwszej pomocy przedmedycznej w JDP. Zdobywasz dzięki niemu wiedze teoretyczną i praktyczną. Posiadanie takich umiejętności przyczyni się z pewnością do powodzenia w Twoim życiu prywatnym i zawodowym. Uczysz się lepiej współpracować w grupie oraz przedstawiać swoje pomysły.


Pomoc starszym

Czasami starość okazuje się być samotna. Kiedy nogi odmawiają posłuszeństwa a wzrok zawodzi wiele codziennych czynności staje się niemożliwymi do wykonania. Pójście na zakupy, czytanie czy rozmowy z przyjaciółmi okazują się należeć już tylko do przeszłości. Dzięki naszym wolontariuszom te czynności okazują się znowu możliwe. Duże znaczenie okazuje się mieć odczytanie artykułu z gazety lub wspólny spacer. Inną formą pomocy może być także pomocna dłoń przy codziennych obowiązkach domowych. Być może jesteś złotą raczka i pomoc w małych naprawach jest dla Ciebie drobnostką, która może sprawić radość drugiej osobie. Jako wolontariusz JDP możesz sprawić ze starość wielu osób stanie się radosna i wdzięczna.

Logo JDP Zawał serca Lidzbark Warmiński Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Pomoc ton cym gorzewo które decyduj o życiu Zbiór darów dla protestuj cych na Majdanie Resuscytacja Kr żeniowo - Oddechowa Kursy pierwszej pomocy Wspieramy WOŚP ! Spotkanie młodzieży w Buckow Krok Piskiego Stylu 7 dla Cetowego! Zebraliśmy 774 Prezent od Firmy PW Gamet GODNI NAŚLADOWANIA Życzenia Wielkanocne Dzień Ratownictwa Medycznego Contacts I RUNDA ENDURO RACE EXTREME Polacy na 10 Olimpiadzie PP w Poczdamie Wolne miejsca na KPP! Ostróda Wezwanie pomocy Struktura organów JDP Rowerowi Ratownicy Uwaga! Mamy Ratowników ! Ciało obce Wesołych Świ Akcja Prezent pod choink Nowa karetka w JDP POSTAW NA SIEBIE - B DŹ AKTYWNY W KAŻDYM WIEKU Podaruj dzieciom chwile radości POKAZY W SZKOŁACH Nie jest łatwo z Wielkanoc Wypożyczalnie Sprz tu Rehabilitacyjnego Kontakt 4 minuty wiczenia Ratownicze Firestrexen 2013 Wykaz E-maili JDP Malbork Prezydium Ostry dyżur Pisz Federalne zawody JUH w Ratyzbonie! Obóz rehabilitacyjny Pobierz banery Joannitów Pozycja boczna bezpieczna Słupscy 'Mali Joannici na podium w Wuppertalu! Kursy KPP - I Edycja Joannici na TE 2012 Tu chodzi o miłoś w Dzi gielowie Bartoszyce Mali Joannici Polityka plików cookies Szkolna Służba Medyczna gowo Pierwsza Pomoc AED VII Zimowe Manewry Grup Ratowniczych Dodatkowa karetka Dzierzgoń First Responder Giżycko Apel o pomoc dla Filipińczyków Wizyta w Biurze Głównym Zostań członkiem Home Odszedł na wieczn służb Iława Orneta Apel o pomoc dla Filipińczyków! Stacje dla Joannitów Statut Kurs KPP - II Edycja 21 Finał WOŚP ! 58 zł dla Cetowego! Zarz Siedziba wiczenia Komendanta Powiatowego Zabezpieczenie medyczne Zapraszamy do Star Dadaju! Czad Regulamin członkowski dzynarodowy Dzień Wolontariusza!

logo UE