Współpracujemy z:

WSPR

wytyczne 2010a

Chcesz zostać członkiem JDP? Pobierz odpowiedni wniosek członkowski...

Pobierz wniosek członkowski

Charytatywne zaangażowanie i pomoc mają bezcenną wartość dla demokracji, społeczeństwa obywatelskiego i życia wśród ludzi. Również Ty możesz w różnorodny sposób zaangażować się charytatywnie w JDP.


Młodzież

Bawić się razem, śmiać, organizować wycieczki, biwakować oraz pomagać innym za pośrednictwem szkolnej służby sanitarnej. W młodzieżowych grupach JDP możesz pomagać innym i jednocześnie zgromadzić wiele pozytywnych doświadczeń. Niezależnie od narodowości, płci, wyznania oferujemy dzieciom i młodzieży rozwijającą się wspólnotę, która jest doświadczona w wielu dziedzinach. Ważne jest dla nas to, aby moc zaoferować młodym ludziom możliwość uczenia się i doskonalenia swoich umiejętności, by wspierać ich rozwój, pokazać im jak stać się odpowiedzialną osobą. Chcemy uczyć honorowego zachowania a także pomocy innym. Kierują nami chrześcijańskie wartości. Przyłącz się i doświadcz uczucia robienia czegoś dobrze.


Na ratunek

Wypadek, potrzeba pilnej pomocy lub ciężka choroba może zdarzyć się każdemu. Często sekundy decydują o życiu i śmierci. Wolontariusze i ratownicy medyczni JDP współpracują z lekarzami aby jak najszybciej moc pomagać ludziom w potrzebie. Wysoki standard szkoleń z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej gwarantuje dobre przeszkolenie sanitariuszy.


Kursy

Jeśli zdobywanie pożytecznej wiedzy przynosi Ci satysfakcję powinieneś odbyć kurs pierwszej pomocy przedmedycznej w JDP. Zdobywasz dzięki niemu wiedze teoretyczną i praktyczną. Posiadanie takich umiejętności przyczyni się z pewnością do powodzenia w Twoim życiu prywatnym i zawodowym. Uczysz się lepiej współpracować w grupie oraz przedstawiać swoje pomysły.


Pomoc starszym

Czasami starość okazuje się być samotna. Kiedy nogi odmawiają posłuszeństwa a wzrok zawodzi wiele codziennych czynności staje się niemożliwymi do wykonania. Pójście na zakupy, czytanie czy rozmowy z przyjaciółmi okazują się należeć już tylko do przeszłości. Dzięki naszym wolontariuszom te czynności okazują się znowu możliwe. Duże znaczenie okazuje się mieć odczytanie artykułu z gazety lub wspólny spacer. Inną formą pomocy może być także pomocna dłoń przy codziennych obowiązkach domowych. Być może jesteś złotą raczka i pomoc w małych naprawach jest dla Ciebie drobnostką, która może sprawić radość drugiej osobie. Jako wolontariusz JDP możesz sprawić ze starość wielu osób stanie się radosna i wdzięczna.

wiczenia Ratownicze Firestrexen 2013 Kursy pierwszej pomocy Polityka plików cookies Kursy KPP - I Edycja POSTAW NA SIEBIE - B DŹ AKTYWNY W KAŻDYM WIEKU Zawał serca Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia dla Joannitów Contacts Zostań członkiem 58 zł dla Cetowego! Iława POKAZY W SZKOŁACH Wizyta w Biurze Głównym Lidzbark Warmiński Podaruj dzieciom chwile radości Zarz Orneta VII Zimowe Manewry Grup Ratowniczych Pierwsza Pomoc AED Nie jest łatwo z Wielkanoc Nowa karetka w JDP gorzewo Olsztynek Zabezpieczenie medyczne Życzenia Wielkanocne Ostróda Kwidzyn Logo JDP Pisz Mistrzostwa w KPP Giżycko Prezydium Pomoc ton cym Wolne miejsca na KPP! Ciało obce Zebraliśmy 774 Polacy na 10 Olimpiadzie PP w Poczdamie Federalne zawody JUH w Ratyzbonie! Mamy Ratowników ! Siedziba Mali Joannici Dodatkowa karetka Dzierzgoń Wypożyczalnie Sprz tu Rehabilitacyjnego Regulamin członkowski czyli na ratunek topielcowi 21 Finał WOŚP ! 4 minuty Słupscy 'Mali Joannici na podium w Wuppertalu! Akcja Prezent pod choink Czad dzynarodowy Dzień Wolontariusza! Zbiór darów dla protestuj cych na Majdanie I RUNDA ENDURO RACE EXTREME Resuscytacja Kr żeniowo - Oddechowa Home Malbork Struktura organów JDP Rowerowi Ratownicy Dzień Ratownictwa Medycznego Uwaga! Zmiana adresu ! gowo Uwaga! One Way One Life 4 w Mr gowie! Wezwanie pomocy First Responder Wykaz E-maili JDP Spotkanie młodzieży w Buckow Joannici na TE 2012 Tu chodzi o miłoś w Dzi gielowie Statut Krwotok z nosa Pozycja boczna bezpieczna Apel o pomoc dla Filipińczyków Wesołych Świ Krok Piskiego Stylu 7 dla Cetowego! wiczenia Komendanta Powiatowego Wspieramy WOŚP ! Bartoszyce Kurs KPP - II Edycja Kontakt Pobierz banery Joannitów GODNI NAŚLADOWANIA Stacje Ostry dyżur Szkolna Służba Medyczna

logo UE