Współpracujemy z:

WSPR

wytyczne 2010a

Chcesz zostać członkiem JDP? Pobierz odpowiedni wniosek członkowski...

Pobierz wniosek członkowski

Charytatywne zaangażowanie i pomoc mają bezcenną wartość dla demokracji, społeczeństwa obywatelskiego i życia wśród ludzi. Również Ty możesz w różnorodny sposób zaangażować się charytatywnie w JDP.


Młodzież

Bawić się razem, śmiać, organizować wycieczki, biwakować oraz pomagać innym za pośrednictwem szkolnej służby sanitarnej. W młodzieżowych grupach JDP możesz pomagać innym i jednocześnie zgromadzić wiele pozytywnych doświadczeń. Niezależnie od narodowości, płci, wyznania oferujemy dzieciom i młodzieży rozwijającą się wspólnotę, która jest doświadczona w wielu dziedzinach. Ważne jest dla nas to, aby moc zaoferować młodym ludziom możliwość uczenia się i doskonalenia swoich umiejętności, by wspierać ich rozwój, pokazać im jak stać się odpowiedzialną osobą. Chcemy uczyć honorowego zachowania a także pomocy innym. Kierują nami chrześcijańskie wartości. Przyłącz się i doświadcz uczucia robienia czegoś dobrze.


Na ratunek

Wypadek, potrzeba pilnej pomocy lub ciężka choroba może zdarzyć się każdemu. Często sekundy decydują o życiu i śmierci. Wolontariusze i ratownicy medyczni JDP współpracują z lekarzami aby jak najszybciej moc pomagać ludziom w potrzebie. Wysoki standard szkoleń z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej gwarantuje dobre przeszkolenie sanitariuszy.


Kursy

Jeśli zdobywanie pożytecznej wiedzy przynosi Ci satysfakcję powinieneś odbyć kurs pierwszej pomocy przedmedycznej w JDP. Zdobywasz dzięki niemu wiedze teoretyczną i praktyczną. Posiadanie takich umiejętności przyczyni się z pewnością do powodzenia w Twoim życiu prywatnym i zawodowym. Uczysz się lepiej współpracować w grupie oraz przedstawiać swoje pomysły.


Pomoc starszym

Czasami starość okazuje się być samotna. Kiedy nogi odmawiają posłuszeństwa a wzrok zawodzi wiele codziennych czynności staje się niemożliwymi do wykonania. Pójście na zakupy, czytanie czy rozmowy z przyjaciółmi okazują się należeć już tylko do przeszłości. Dzięki naszym wolontariuszom te czynności okazują się znowu możliwe. Duże znaczenie okazuje się mieć odczytanie artykułu z gazety lub wspólny spacer. Inną formą pomocy może być także pomocna dłoń przy codziennych obowiązkach domowych. Być może jesteś złotą raczka i pomoc w małych naprawach jest dla Ciebie drobnostką, która może sprawić radość drugiej osobie. Jako wolontariusz JDP możesz sprawić ze starość wielu osób stanie się radosna i wdzięczna.

Zapraszamy do Star Dadaju! Akcja Prezent pod choink Stacje Polacy na 10 Olimpiadzie PP w Poczdamie Słupscy 'Mali Joannici na podium w Wuppertalu! Mamy Ratowników ! Ostry dyżur Krwotok z nosa Wspieramy WOŚP ! First Responder Kursy pierwszej pomocy gorzewo Uwaga! Zostań członkiem Apel o pomoc dla Filipińczyków I RUNDA ENDURO RACE EXTREME Siedziba dla Joannitów Orneta Odszedł na wieczn służb Statut Resuscytacja Kr żeniowo - Oddechowa Krok Piskiego Stylu 7 dla Cetowego! Dzień Ratownictwa Medycznego Pisz Nowa karetka w JDP Wesołych Świ Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Pierwsza Pomoc AED Życzenia Wielkanocne Spotkanie młodzieży w Buckow Bartoszyce Giżycko Kursy KPP - I Edycja Dodatkowa karetka Zbiór darów dla protestuj cych na Majdanie gowo czyli na ratunek topielcowi Wolne miejsca na KPP! Ciało obce Dzierzgoń VII Zimowe Manewry Grup Ratowniczych 58 zł dla Cetowego! wiczenia Ratownicze Firestrexen 2013 wiczenia Komendanta Powiatowego Zabezpieczenie medyczne One Way One Life 4 w Mr gowie! Wykaz E-maili JDP Pobierz banery Joannitów Iława Struktura organów JDP Wypożyczalnie Sprz tu Rehabilitacyjnego Wezwanie pomocy Zawał serca Mistrzostwa w KPP Nie jest łatwo z Wielkanoc Apel o pomoc dla Filipińczyków! Regulamin członkowski Mali Joannici Prezydium Joannici na TE 2012 Tu chodzi o miłoś w Dzi gielowie które decyduj o życiu Kontakt POSTAW NA SIEBIE - B DŹ AKTYWNY W KAŻDYM WIEKU Malbork dzynarodowy Dzień Wolontariusza! Lidzbark Warmiński Federalne zawody JUH w Ratyzbonie! POKAZY W SZKOŁACH Olsztynek 21 Finał WOŚP ! Zarz Podaruj dzieciom chwile radości Uwaga! Zmiana adresu ! Kwidzyn Czad Obóz rehabilitacyjny Zebraliśmy 774 Logo JDP 4 minuty Rowerowi Ratownicy Home Szkolna Służba Medyczna Contacts Ostróda Kurs KPP - II Edycja

logo UE