Współpracujemy z:

WSPR

wytyczne 2010a

Chcesz zostać członkiem JDP? Pobierz odpowiedni wniosek członkowski...

Pobierz wniosek członkowski

Charytatywne zaangażowanie i pomoc mają bezcenną wartość dla demokracji, społeczeństwa obywatelskiego i życia wśród ludzi. Również Ty możesz w różnorodny sposób zaangażować się charytatywnie w JDP.


Młodzież

Bawić się razem, śmiać, organizować wycieczki, biwakować oraz pomagać innym za pośrednictwem szkolnej służby sanitarnej. W młodzieżowych grupach JDP możesz pomagać innym i jednocześnie zgromadzić wiele pozytywnych doświadczeń. Niezależnie od narodowości, płci, wyznania oferujemy dzieciom i młodzieży rozwijającą się wspólnotę, która jest doświadczona w wielu dziedzinach. Ważne jest dla nas to, aby moc zaoferować młodym ludziom możliwość uczenia się i doskonalenia swoich umiejętności, by wspierać ich rozwój, pokazać im jak stać się odpowiedzialną osobą. Chcemy uczyć honorowego zachowania a także pomocy innym. Kierują nami chrześcijańskie wartości. Przyłącz się i doświadcz uczucia robienia czegoś dobrze.


Na ratunek

Wypadek, potrzeba pilnej pomocy lub ciężka choroba może zdarzyć się każdemu. Często sekundy decydują o życiu i śmierci. Wolontariusze i ratownicy medyczni JDP współpracują z lekarzami aby jak najszybciej moc pomagać ludziom w potrzebie. Wysoki standard szkoleń z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej gwarantuje dobre przeszkolenie sanitariuszy.


Kursy

Jeśli zdobywanie pożytecznej wiedzy przynosi Ci satysfakcję powinieneś odbyć kurs pierwszej pomocy przedmedycznej w JDP. Zdobywasz dzięki niemu wiedze teoretyczną i praktyczną. Posiadanie takich umiejętności przyczyni się z pewnością do powodzenia w Twoim życiu prywatnym i zawodowym. Uczysz się lepiej współpracować w grupie oraz przedstawiać swoje pomysły.


Pomoc starszym

Czasami starość okazuje się być samotna. Kiedy nogi odmawiają posłuszeństwa a wzrok zawodzi wiele codziennych czynności staje się niemożliwymi do wykonania. Pójście na zakupy, czytanie czy rozmowy z przyjaciółmi okazują się należeć już tylko do przeszłości. Dzięki naszym wolontariuszom te czynności okazują się znowu możliwe. Duże znaczenie okazuje się mieć odczytanie artykułu z gazety lub wspólny spacer. Inną formą pomocy może być także pomocna dłoń przy codziennych obowiązkach domowych. Być może jesteś złotą raczka i pomoc w małych naprawach jest dla Ciebie drobnostką, która może sprawić radość drugiej osobie. Jako wolontariusz JDP możesz sprawić ze starość wielu osób stanie się radosna i wdzięczna.

Uwaga! Statut Kwidzyn Polityka plików cookies Zbiór darów dla protestuj cych na Majdanie Kursy KPP - I Edycja 58 zł dla Cetowego! Siedziba Wezwanie pomocy Bartoszyce Pisz Obóz rehabilitacyjny Kontakt Stacje Ciało obce Malbork Zostań członkiem Krok Piskiego Stylu 7 dla Cetowego! VII Zimowe Manewry Grup Ratowniczych Struktura organów JDP Zabezpieczenie medyczne First Responder Wesołych Świ Wypożyczalnie Sprz tu Rehabilitacyjnego Wykaz E-maili JDP Podaruj dzieciom chwile radości Prezydium Ostry dyżur Mistrzostwa w KPP Krwotok z nosa Szkolna Służba Medyczna Giżycko które decyduj o życiu dla Joannitów Dzierzgoń Regulamin członkowski Polacy na 10 Olimpiadzie PP w Poczdamie Zarz dzynarodowy Dzień Wolontariusza! Rowerowi Ratownicy Olsztynek Pierwsza Pomoc AED Resuscytacja Kr żeniowo - Oddechowa 4 minuty gorzewo POKAZY W SZKOŁACH Dodatkowa karetka Wolne miejsca na KPP! Orneta One Way One Life 4 w Mr gowie! GODNI NAŚLADOWANIA czyli na ratunek topielcowi Lidzbark Warmiński Zawał serca POSTAW NA SIEBIE - B DŹ AKTYWNY W KAŻDYM WIEKU Akcja Prezent pod choink Federalne zawody JUH w Ratyzbonie! Mali Joannici Nowa karetka w JDP Prezent od Firmy PW Gamet wiczenia Komendanta Powiatowego Logo JDP Pobierz banery Joannitów Wspieramy WOŚP ! Joannici na TE 2012 Tu chodzi o miłoś w Dzi gielowie Ostróda Iława Uwaga! Zmiana adresu ! Czad Pomoc ton cym I RUNDA ENDURO RACE EXTREME Mamy Ratowników ! Home Kursy pierwszej pomocy O JDP Zapraszamy do Star Dadaju! Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Życzenia Wielkanocne wiczenia Ratownicze Firestrexen 2013 Apel o pomoc dla Filipińczyków Kurs KPP - II Edycja Wizyta w Biurze Głównym 21 Finał WOŚP ! gowo Odszedł na wieczn służb

logo UE