Współpracujemy z:

WSPR

wytyczne 2010a

Chcesz zostać członkiem JDP? Pobierz odpowiedni wniosek członkowski...

Pobierz wniosek członkowski

Charytatywne zaangażowanie i pomoc mają bezcenną wartość dla demokracji, społeczeństwa obywatelskiego i życia wśród ludzi. Również Ty możesz w różnorodny sposób zaangażować się charytatywnie w JDP.


Młodzież

Bawić się razem, śmiać, organizować wycieczki, biwakować oraz pomagać innym za pośrednictwem szkolnej służby sanitarnej. W młodzieżowych grupach JDP możesz pomagać innym i jednocześnie zgromadzić wiele pozytywnych doświadczeń. Niezależnie od narodowości, płci, wyznania oferujemy dzieciom i młodzieży rozwijającą się wspólnotę, która jest doświadczona w wielu dziedzinach. Ważne jest dla nas to, aby moc zaoferować młodym ludziom możliwość uczenia się i doskonalenia swoich umiejętności, by wspierać ich rozwój, pokazać im jak stać się odpowiedzialną osobą. Chcemy uczyć honorowego zachowania a także pomocy innym. Kierują nami chrześcijańskie wartości. Przyłącz się i doświadcz uczucia robienia czegoś dobrze.


Na ratunek

Wypadek, potrzeba pilnej pomocy lub ciężka choroba może zdarzyć się każdemu. Często sekundy decydują o życiu i śmierci. Wolontariusze i ratownicy medyczni JDP współpracują z lekarzami aby jak najszybciej moc pomagać ludziom w potrzebie. Wysoki standard szkoleń z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej gwarantuje dobre przeszkolenie sanitariuszy.


Kursy

Jeśli zdobywanie pożytecznej wiedzy przynosi Ci satysfakcję powinieneś odbyć kurs pierwszej pomocy przedmedycznej w JDP. Zdobywasz dzięki niemu wiedze teoretyczną i praktyczną. Posiadanie takich umiejętności przyczyni się z pewnością do powodzenia w Twoim życiu prywatnym i zawodowym. Uczysz się lepiej współpracować w grupie oraz przedstawiać swoje pomysły.


Pomoc starszym

Czasami starość okazuje się być samotna. Kiedy nogi odmawiają posłuszeństwa a wzrok zawodzi wiele codziennych czynności staje się niemożliwymi do wykonania. Pójście na zakupy, czytanie czy rozmowy z przyjaciółmi okazują się należeć już tylko do przeszłości. Dzięki naszym wolontariuszom te czynności okazują się znowu możliwe. Duże znaczenie okazuje się mieć odczytanie artykułu z gazety lub wspólny spacer. Inną formą pomocy może być także pomocna dłoń przy codziennych obowiązkach domowych. Być może jesteś złotą raczka i pomoc w małych naprawach jest dla Ciebie drobnostką, która może sprawić radość drugiej osobie. Jako wolontariusz JDP możesz sprawić ze starość wielu osób stanie się radosna i wdzięczna.

Życzenia Wielkanocne Mamy Ratowników ! Wolne miejsca na KPP! I RUNDA ENDURO RACE EXTREME Zawał serca Mistrzostwa w KPP Pierwsza Pomoc AED POKAZY W SZKOŁACH Joannici na TE 2012 Tu chodzi o miłoś w Dzi gielowie Dodatkowa karetka Uwaga! Zmiana adresu ! Apel o pomoc dla Filipińczyków! Rowerowi Ratownicy Czad Spotkanie młodzieży w Buckow Uwaga! Logo JDP Pisz czyli na ratunek topielcowi Słupscy 'Mali Joannici na podium w Wuppertalu! O JDP Giżycko GODNI NAŚLADOWANIA Pozycja boczna bezpieczna Podaruj dzieciom chwile radości Zostań członkiem Kurs KPP - II Edycja Federalne zawody JUH w Ratyzbonie! Krwotok z nosa Obóz rehabilitacyjny dla Joannitów First Responder Dzień Ratownictwa Medycznego Krok Piskiego Stylu 7 dla Cetowego! Polacy na 10 Olimpiadzie PP w Poczdamie Pobierz banery Joannitów Prezent od Firmy PW Gamet Contacts Nie jest łatwo z Wielkanoc Struktura organów JDP Zbiór darów dla protestuj cych na Majdanie Odszedł na wieczn służb Regulamin członkowski Wspieramy WOŚP ! Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Wesołych Świ Zapraszamy do Star Dadaju! Orneta Kontakt Wizyta w Biurze Głównym wiczenia Ratownicze Firestrexen 2013 Kursy KPP - I Edycja gowo Lidzbark Warmiński Kursy pierwszej pomocy Olsztynek Zebraliśmy 774 VII Zimowe Manewry Grup Ratowniczych Nowa karetka w JDP Home 4 minuty Szkolna Służba Medyczna Kwidzyn 58 zł dla Cetowego! Malbork Wezwanie pomocy Statut Dzierzgoń które decyduj o życiu Bartoszyce Iława Wypożyczalnie Sprz tu Rehabilitacyjnego Zabezpieczenie medyczne Ciało obce wiczenia Komendanta Powiatowego Polityka plików cookies Prezydium Pomoc ton cym One Way One Life 4 w Mr gowie! Stacje Resuscytacja Kr żeniowo - Oddechowa Siedziba Zarz Ostry dyżur dzynarodowy Dzień Wolontariusza! 21 Finał WOŚP !

logo UE