Współpracujemy z:

WSPR

wytyczne 2010a

Chcesz zostać członkiem JDP? Pobierz odpowiedni wniosek członkowski...

Pobierz wniosek członkowski

Charytatywne zaangażowanie i pomoc mają bezcenną wartość dla demokracji, społeczeństwa obywatelskiego i życia wśród ludzi. Również Ty możesz w różnorodny sposób zaangażować się charytatywnie w JDP.


Młodzież

Bawić się razem, śmiać, organizować wycieczki, biwakować oraz pomagać innym za pośrednictwem szkolnej służby sanitarnej. W młodzieżowych grupach JDP możesz pomagać innym i jednocześnie zgromadzić wiele pozytywnych doświadczeń. Niezależnie od narodowości, płci, wyznania oferujemy dzieciom i młodzieży rozwijającą się wspólnotę, która jest doświadczona w wielu dziedzinach. Ważne jest dla nas to, aby moc zaoferować młodym ludziom możliwość uczenia się i doskonalenia swoich umiejętności, by wspierać ich rozwój, pokazać im jak stać się odpowiedzialną osobą. Chcemy uczyć honorowego zachowania a także pomocy innym. Kierują nami chrześcijańskie wartości. Przyłącz się i doświadcz uczucia robienia czegoś dobrze.


Na ratunek

Wypadek, potrzeba pilnej pomocy lub ciężka choroba może zdarzyć się każdemu. Często sekundy decydują o życiu i śmierci. Wolontariusze i ratownicy medyczni JDP współpracują z lekarzami aby jak najszybciej moc pomagać ludziom w potrzebie. Wysoki standard szkoleń z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej gwarantuje dobre przeszkolenie sanitariuszy.


Kursy

Jeśli zdobywanie pożytecznej wiedzy przynosi Ci satysfakcję powinieneś odbyć kurs pierwszej pomocy przedmedycznej w JDP. Zdobywasz dzięki niemu wiedze teoretyczną i praktyczną. Posiadanie takich umiejętności przyczyni się z pewnością do powodzenia w Twoim życiu prywatnym i zawodowym. Uczysz się lepiej współpracować w grupie oraz przedstawiać swoje pomysły.


Pomoc starszym

Czasami starość okazuje się być samotna. Kiedy nogi odmawiają posłuszeństwa a wzrok zawodzi wiele codziennych czynności staje się niemożliwymi do wykonania. Pójście na zakupy, czytanie czy rozmowy z przyjaciółmi okazują się należeć już tylko do przeszłości. Dzięki naszym wolontariuszom te czynności okazują się znowu możliwe. Duże znaczenie okazuje się mieć odczytanie artykułu z gazety lub wspólny spacer. Inną formą pomocy może być także pomocna dłoń przy codziennych obowiązkach domowych. Być może jesteś złotą raczka i pomoc w małych naprawach jest dla Ciebie drobnostką, która może sprawić radość drugiej osobie. Jako wolontariusz JDP możesz sprawić ze starość wielu osób stanie się radosna i wdzięczna.

Dzierzgoń Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Uwaga! Olsztynek Wypożyczalnie Sprz tu Rehabilitacyjnego Statut Logo JDP Pomoc ton cym wiczenia Ratownicze Firestrexen 2013 Iława Pisz VII Zimowe Manewry Grup Ratowniczych dzynarodowy Dzień Wolontariusza! Zbiór darów dla protestuj cych na Majdanie Prezydium Regulamin członkowski POKAZY W SZKOŁACH Czad które decyduj o życiu Mistrzostwa w KPP Mamy Ratowników ! Kursy pierwszej pomocy Zebraliśmy 774 Ostry dyżur Odszedł na wieczn służb Stacje Ostróda Mali Joannici Akcja Prezent pod choink Kursy KPP - I Edycja 4 minuty Wizyta w Biurze Głównym Malbork gowo Zarz Dodatkowa karetka Lidzbark Warmiński dla Joannitów One Way One Life 4 w Mr gowie! Zawał serca Prezent od Firmy PW Gamet Pozycja boczna bezpieczna Bartoszyce Joannici na TE 2012 Tu chodzi o miłoś w Dzi gielowie Orneta First Responder Resuscytacja Kr żeniowo - Oddechowa Dzień Ratownictwa Medycznego Zapraszamy do Star Dadaju! Spotkanie młodzieży w Buckow GODNI NAŚLADOWANIA Ciało obce Uwaga! Zmiana adresu ! O JDP czyli na ratunek topielcowi Federalne zawody JUH w Ratyzbonie! Home Pobierz banery Joannitów Nowa karetka w JDP 58 zł dla Cetowego! Siedziba Apel o pomoc dla Filipińczyków Kwidzyn Życzenia Wielkanocne Wezwanie pomocy Krok Piskiego Stylu 7 dla Cetowego! Polacy na 10 Olimpiadzie PP w Poczdamie Struktura organów JDP Wykaz E-maili JDP Szkolna Służba Medyczna Podaruj dzieciom chwile radości Krwotok z nosa Nie jest łatwo z Wielkanoc Kontakt Zostań członkiem Wolne miejsca na KPP! Kurs KPP - II Edycja Wesołych Świ gorzewo Giżycko I RUNDA ENDURO RACE EXTREME Obóz rehabilitacyjny Polityka plików cookies POSTAW NA SIEBIE - B DŹ AKTYWNY W KAŻDYM WIEKU Apel o pomoc dla Filipińczyków!

logo UE