Współpracujemy z:

WSPR

wytyczne 2010a

Chcesz zostać członkiem JDP? Pobierz odpowiedni wniosek członkowski...

Pobierz wniosek członkowski

Charytatywne zaangażowanie i pomoc mają bezcenną wartość dla demokracji, społeczeństwa obywatelskiego i życia wśród ludzi. Również Ty możesz w różnorodny sposób zaangażować się charytatywnie w JDP.


Młodzież

Bawić się razem, śmiać, organizować wycieczki, biwakować oraz pomagać innym za pośrednictwem szkolnej służby sanitarnej. W młodzieżowych grupach JDP możesz pomagać innym i jednocześnie zgromadzić wiele pozytywnych doświadczeń. Niezależnie od narodowości, płci, wyznania oferujemy dzieciom i młodzieży rozwijającą się wspólnotę, która jest doświadczona w wielu dziedzinach. Ważne jest dla nas to, aby moc zaoferować młodym ludziom możliwość uczenia się i doskonalenia swoich umiejętności, by wspierać ich rozwój, pokazać im jak stać się odpowiedzialną osobą. Chcemy uczyć honorowego zachowania a także pomocy innym. Kierują nami chrześcijańskie wartości. Przyłącz się i doświadcz uczucia robienia czegoś dobrze.


Na ratunek

Wypadek, potrzeba pilnej pomocy lub ciężka choroba może zdarzyć się każdemu. Często sekundy decydują o życiu i śmierci. Wolontariusze i ratownicy medyczni JDP współpracują z lekarzami aby jak najszybciej moc pomagać ludziom w potrzebie. Wysoki standard szkoleń z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej gwarantuje dobre przeszkolenie sanitariuszy.


Kursy

Jeśli zdobywanie pożytecznej wiedzy przynosi Ci satysfakcję powinieneś odbyć kurs pierwszej pomocy przedmedycznej w JDP. Zdobywasz dzięki niemu wiedze teoretyczną i praktyczną. Posiadanie takich umiejętności przyczyni się z pewnością do powodzenia w Twoim życiu prywatnym i zawodowym. Uczysz się lepiej współpracować w grupie oraz przedstawiać swoje pomysły.


Pomoc starszym

Czasami starość okazuje się być samotna. Kiedy nogi odmawiają posłuszeństwa a wzrok zawodzi wiele codziennych czynności staje się niemożliwymi do wykonania. Pójście na zakupy, czytanie czy rozmowy z przyjaciółmi okazują się należeć już tylko do przeszłości. Dzięki naszym wolontariuszom te czynności okazują się znowu możliwe. Duże znaczenie okazuje się mieć odczytanie artykułu z gazety lub wspólny spacer. Inną formą pomocy może być także pomocna dłoń przy codziennych obowiązkach domowych. Być może jesteś złotą raczka i pomoc w małych naprawach jest dla Ciebie drobnostką, która może sprawić radość drugiej osobie. Jako wolontariusz JDP możesz sprawić ze starość wielu osób stanie się radosna i wdzięczna.

Logo JDP Prezent od Firmy PW Gamet Wspieramy WOŚP ! Czad Regulamin członkowski Szkolna Służba Medyczna Uwaga! Zmiana adresu ! Akcja Prezent pod choink Pomoc ton cym Polacy na 10 Olimpiadzie PP w Poczdamie wiczenia Ratownicze Firestrexen 2013 Kursy KPP - I Edycja Kontakt Pierwsza Pomoc AED Malbork Wezwanie pomocy Prezydium 58 zł dla Cetowego! First Responder Zawał serca Bartoszyce Spotkanie młodzieży w Buckow Zapraszamy do Star Dadaju! Zostań członkiem czyli na ratunek topielcowi Resuscytacja Kr żeniowo - Oddechowa Polityka plików cookies Kursy pierwszej pomocy Ostry dyżur POKAZY W SZKOŁACH Słupscy 'Mali Joannici na podium w Wuppertalu! Iława Kwidzyn GODNI NAŚLADOWANIA Zabezpieczenie medyczne Mali Joannici Obóz rehabilitacyjny Zarz Federalne zawody JUH w Ratyzbonie! Kurs KPP - II Edycja Dzierzgoń Rowerowi Ratownicy Wypożyczalnie Sprz tu Rehabilitacyjnego Contacts Podaruj dzieciom chwile radości Wykaz E-maili JDP I RUNDA ENDURO RACE EXTREME Krwotok z nosa Mamy Ratowników ! One Way One Life 4 w Mr gowie! 4 minuty VII Zimowe Manewry Grup Ratowniczych wiczenia Komendanta Powiatowego które decyduj o życiu Dodatkowa karetka gowo Życzenia Wielkanocne gorzewo POSTAW NA SIEBIE - B DŹ AKTYWNY W KAŻDYM WIEKU Lidzbark Warmiński Pobierz banery Joannitów Zbiór darów dla protestuj cych na Majdanie Struktura organów JDP Krok Piskiego Stylu 7 dla Cetowego! Siedziba Odszedł na wieczn służb Dzień Ratownictwa Medycznego Wesołych Świ Apel o pomoc dla Filipińczyków! dla Joannitów Olsztynek Giżycko Orneta Uwaga! 21 Finał WOŚP ! Pozycja boczna bezpieczna Statut Wizyta w Biurze Głównym Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Zebraliśmy 774 O JDP Ostróda Apel o pomoc dla Filipińczyków Nowa karetka w JDP Home Ciało obce Wolne miejsca na KPP!

logo UE